Diriliş Ertuğrul'un efsane ismi olan Turgut Alp ile şöhret basamaklarını bir bir tırmanan Cengiz Coşkun bu kez yepyeni proje ile hayranlarının karşısında.

Dünyaca ünlü diziden kaptılar! Diriliş Ertuğrul'un efsanevi ismine büyük prestij kazandıracak teklif! Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği tarihi isim Turgut Alp ile şöhret basamaklarını bir bir tırmanan Cengiz Coşkun bu kez olay olacak bir projeyle adını duyurdu. Bir süredir yeni proje seçme telaşında olan ünlü oyuncu Rus yapımı Gold Diggers isimli diziyle anlaştı. Cengiz Coşkun'un projede  çok etkili bir rolle izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Diriliş Ertuğrul'un efsanevi ismine büyük prestij kazandıracak teklif! Dünyaca ünlü diziden kaptılar. Diriliş Ertuğrul'un 2019 yılında TRT 1 ekranlarında final yapmasıyla birkaç film projesi dışında herhangi bir dizi projesinde yer almayan ünlü oyuncu Cengiz Coşkun dizi tercihini yurt dışından yana kullandı. Ünlü oyuncu bu sezon Rus yapımı Gold Diggers isimli diziyle tekrar izleyicisiyle buluştu. Yaşanan bu gelişme sonrası ünlü oyuncunun hayranlarını büyük bir heyecan yaşadı.

YURT DIŞINA AÇILDILAR

Turgut Alp ile büyük bir ün kazanan Cengiz Coşkun bu kez yurt dışında yer aldığı bir projeyle dikkat çekti.

YENİ PROJESİNİ SEÇTİ

Ünlü oyuncu bir Bir süredir yeni proje seçeme telaşındaydı. En sonunda karar vererek yeni dizisini seçti.

RUS DİZİSİNDE OYNAYACAK

Rus yapımı Gold Diggers isimli diziyle anlaştı. Cengiz Coşkun'un projede çok etkili bir rolle izleyici karşısına çıkacak.

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

CENGİZ COŞKUN KİMDİR?

Cengiz Coşkun 29 Nisan 1982, İstanbul doğumludur. aslen Bulgaristan göçmeni bir ailedendir. Televizyon dünyasına 2005 yılında Rüzgarlı Bahçe dizisi ile adım atmıştır.

Survivor ve Diriliş Ertuğrul ile ün kazanmıştır.