Video çekemeyen, herhangi bir ifşa da bulunamayan Sedat Peker için gelen açıklama çok ses getirecek....

Sedat Peker kendisi yazamadığı için sağ kolu olarak bilinen Emre Olur'un paylaşımını retweet edince bir gerçek de ortaya çıktı.

Sedat Peker, bir zamanlar oldukça aktif kullandığı Twitter hesabından AKP’li Cahit Özkan ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımı retweet etti. Anlatmak istediklerini artık bu yolla anlatan Peker'in bu paylaşımı ise olay oldu.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan ve bir dönem AKP'nin en büyük destekçilerinden ve gözbebeği olan Sedat Peker, yakın adamı Emre Olur’ın AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan ile ilgili paylaşımına dikkat çekti.

Peker’in basın danışmanı Emre Olur, yaptığı paylaşımında Cahit Özkan’ın BAE ile ilgili açıklamalarını, hangi soru üzerine yaptığına işaret ederek, asıl soruya da dikkat çekiyordu.

Emre Olur'un paylaşımında ki, “Gazeteci dostlarımızın gözünden kaçmış olabilir. Cahit Özkan’ın yaptığı açıklamalar çok önemli! Ancak haberin önemini on kat arttıracak olan ise Armağan Çağlayan’ın ‘BAE ile Sedat Peker’i susturmak için mi yakınlaştınız?’ sorusuna bu cevabın verilmiş olmasıdır” sözleri okuyan herkeste kısa süreli bir şok yarattı.

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!

Emre Olur'un bu sözlerinden ve Sedat Peker'in de bunu retweet yapmasından  sonra akıllara ve dolayısı ile sosyal medyaya bir alış-veriş olarak Kaşıkçı Dosya'sının kullanılmış olacağı tahmini geldi.

Cemal Kaşıkçı dosyası devredilmişti! Erdoğan Suudi Arabistan'da Prens Selman görüşecek - İnternet Haber