AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversiteden sınıf arkadaşı olduğunu söyleyen Rafael Sadi adeta yeni bir bomba patlattı. Sarı saçlı, mavi gözlü kız gündem oldu.

"Sarı saçlı, mavi gözlü bir kızla muhabbeti vardı" diyen AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile üniversite yıllarından sınıf arkadaşı olan Rafael Sadi o dönemi anlatırken yine sosyal medyanın gündemi oldu.

8 Aralık 2022 İkizler Dolunayı Burçlar Üzerinde Etkileri Neler? 8 Aralık 2022 İkizler Dolunayı Burçlar Üzerinde Etkileri Neler?

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın üniversite diploması var mı yok mu tartışması yeniden açılırken Tayyip Erdoğan'ın sınıfta daha çok sarı saçlı mavi gözlü bir kadınla muhabbet ettiğini söyleyen ve İsrail'de yaşayan gazeteci Rafael Sadi, tekrardan gündem oldu.

Bu zamana kadar sustum - Güncel - ODATV

O dönem sınıfta iki yüzden fazla kişi olduğunu yarısından fazlasının sağ-sol çatışmaları nedeniyle okulu yarıda bıraktığını ifade eden Sadi, okudukları okulun 1974 yılında dört yıllık üniversite statüsüne geçtiğini de anlatırken çok daha dikkat çeken bir detay paylaştı.

Sadi "Tayyip Erdoğan'ın sessiz, sakin bir kişi olduğunu ifade eden Rafael Sadi, sınıfta daha çok sarı saçlı mavi gözlü bir kız arkadaşla muhabbeti vardı. Bu benim dikkatimi çekmişti." diyince sosyal medyanın gündemi de bu kız oldu.

Şimdi diplomanın varlığından çok sarı saçlı mavi gözlü kızı aranmaya başladı...