Ak Parti Gençlik Kolları'nın sahur görüntüleri gündeme bomba gibi düştü. Ak Parti Gençlik Kolları'nın sahur görüntüleri izleme videosu sayfamızda yer alıyor. Peki sahur görüntülerinde söylenen şarkı nedir?

Ak Parti Gençlik Kolları'nın sahur görüntüleri gündeme bomba gibi düştü. Ak Parti Gençlik Kolları'nın sahur görüntüleri izleme videosu sayfamızda yer alıyor. Peki sahur görüntülerinde söylenen şarkı nedir? AKP Ağrı İl Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Selçuk, düzenledikleri sahur programından video paylaşımı yaptı. Bu paylaşım sonrasında sosyal medyada yer yerinden oynadı. Sonrasında ise yapılan paylaşım hemen silindi. 

Ak Parti Ağrı İl Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Selçuk, düzenledikleri sahur programından bir video paylaşmış, Ak Parti Milletvekili olan Mehmet Metiner ise Selçuk'a verilen yanıtta videonun kaldırılmasını istemişti. Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ile Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan'ın çelişkili açıklamaları ilgi çekti.

Ak Parti Gençlik Kolları'nın sahur görüntüleri izle 

Ramazan öncesi genelge yayınlanmıştı 

Ramazan ayına girilmeden anında evvelce AK Parti doğrultusundan 805 belediyeye genelge gönderilmişti. Ramazanın manevi atmosferine ideal davranılması istenen genelgede, "İftar ve sahur sofralarınızı paylaşın. Lüks sofralardan uzak durun." denilmişti.

AK Parti'li isim bile tepki gösterdi

Partinin eski AK Parti milletvekili olan Mehmet Metiner, "Bu paylaşımı yapan Ağrı AK Parti gençlik kolları başkanımız, lütfen bu paylaşımı hemen kaldırır mısın? Neyin paylaşılıp paylaşılmayacağını, bu tür paylaşımların partimize/davamıza zarar vereceğini bilerek hareket etmek lazım. Böyle bir paylaşıma niye lüzum duyulur bilmem!" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada verilen bazı tepkiler 

-ne kadar da mütevazı bir sofra. ertesi gün de kapı kapı dolaşıp evine et alamayan seçmene sabretmesini söylüyorlardır kesin bunlar.

-akp'nin genci bile lüks içinde. sahuru bile sultanlara layık şekilde yapıyorlar.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

-akp'ye kapak atamamış gençler ise 3 saat önceden yemekhanede sıraya giriyor bir küçük ekmek bir çorba ile sahur yapabilmek için.

-aaa benim vergilerime bak ne güzel harcanmış dediğim görüntülerdir.