ÖSYM'nin sınav ücretlerinde indirim yapılacak. Bankadan gelen müjdeli haberle birlikte kredi kartı ile sınav ücreti ödeyenler 180 TL'lik indirimi kapıyor. Milyonlarca öğrenciye sevindiren haber verildi. İşte detaylar...

ÖSYM'nin sınavlarında yapılacak ödemelere indirim müjdesi verildi. İş Bankası, önemli bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Peki kampanya doğrultusunda hangi sınavlarda ödemeler daha ucuz hale gelecek? Bankanın sunduğu bu fırsata sınava girecek olanlar ve özellikle de öğrenciler büyük ilgi gösterecek.

ÖSYM Sınav Ücreti İndirimi!

ÖSYM'nin sınav ücreti indiriminde fiyatlar %25 düşüyor. Bu sayede daha az para vererek sınava kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 27 Ocak - 6 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya Maximum Kart ile katılım sağlanacak. Maximum özellikli olmayan kartlardan yapılacak ödemelerde indirim uygulanmayacak. Üstelik İşCep veya ÖSYM internet sitesi aracılığıyla bu ödemeleri yapabilirsiniz.

işbankası

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Sınavlar 180 TL Ucuzlayacak!

Kampanya doğrultusunda sınav ücretlerindeki indirim 180 TL'ye kadar geçerlidir. 180 TL'den fazla indirim uygulanmayacaktır. Maximum özellikli kredi kartları ise Maximum, Maximiles, Privia, Maximiles Black, MercedesCard, Maximum Pati Kart, Maximum Genç Kredi Kartı'dır. İş Bankası'nın son kampanyasına yoğun bir talep olduğunu da aktaralım.