Otobüs fiyatlarındaki güncel gelişmeler paylaşıldı. Benzin ve motorine gelen sık indirimler ulaşımda da yanıt buldu. Otobüs biletlerinde neredeyse yarı yarıya düşüş meydana geldi. Bir bilet ortalama ne kadara satılıyor? İstanbul - İzmir arası ve İstanbul - Ankara arasında fiyatlar iyice indi.

Otobüs bilet fiyatları, son dönemde ciddi şekilde arttı. Öyle ki öğrenciler dahi artık tatil için aile evine dönmekte dahi zorlanabiliyor. Bunun için devlet desteği verileceği açıklanmıştı. Akaryakıt fiyatlarındaki artışla birlikte genel olarak uçak ve otobüs fiyatlarının arttığı biliniyor. Ancak gelinen noktada akaryakıttaki indirimler bilet fiyatlarını da etkiledi. İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlere yolculuk için ortalama kaç TL bilet ödenmesi gerekiyor? Bu konuda detaylı bilgiler açıklandı.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Otobüs Biletlerine İndirim!

Benzin ve motorindeki artışın yerini son haftalarda indirim alınca, otobüs biletleri de bundan etkilendi. Otobüs yolculuğunda bulunmak isteyenler artık daha uygun fiyatlara seyahat edebiliyor. Açıklanan veriler dahilinde son durumu iletiyoruz.

Güncel Otobüs Bilet Fiyatları

Ortalaması alındığında İstanbul - İzmir arası yolculukta bilet fiyatı 200 TL'ye kadar düşmüş durumda. İstanbul - Ankara yolculuğu ise bir tık daha düşük ve 150 - 200 TL arasında yolculuk mümkün. İstanbul - Van arası da ortalama 850 TL'den 450 TL civarlarına kadar düştü. İstanbul'dan Antalya'ya 250 TL'ye gidebiliyorken, Bodrum'a ise 700 TL yerine 300 TL'ye bilet bulabilirsiniz. Bilet fiyatlarındaki ciddi düşüş, vatandaş tarafından olumlu karşılanıyor. Akaryakıta bağlı olarak şekillenen fiyatlar, bir süre daha bu şekilde devam edebilir.

otobüs