ÖTV müjdesi için kapılar aralanıyor! Yarı yarıya düşecek! Sıfır otomobil alımdan fiyatlar sil baştan...

Garanti Bankası Diğer Bankalardaki Borçlarınızı Kapatacak! 3 Ay Ertelemeli 100 bin TL Ödeme Verecek! Duyurusu Yapıldı Garanti Bankası Diğer Bankalardaki Borçlarınızı Kapatacak! 3 Ay Ertelemeli 100 bin TL Ödeme Verecek! Duyurusu Yapıldı

Şartları taşıyanlar sıfır ÖTV ile otomobil alacak! ÖTV indirimli araç müjdesi sonunda geldi! Sıfır otomobil fiyatlarında yaşanan artışın akabininde vatandaşlar araç fiyatlarının düşeceği tarihe odaklandı. Bu nedenle ÖTV indirimi olup olmayacağı milyonların gündemindeki tazeliğini koruyor. Öte yandan bazı kişiler için ÖTV indirmi sağlanıyor. Engellilik durumu bulunan vatandaşlara sıfır otomobilde ÖTV indirimi yapılıyor ve araçlar daha uygun fiyata satın alınabiliyor.

ÖTV müjdesi için kapılar aralanıyor. Yarı yarıya düşecek. Sıfır otomobil alımdan fiyatlar sil baştan değişiyor. Geçtiğimiz ayın en çok konuşulan konularından birisi de ÖTV indirimi oldu. Milyonlarca vatandaş ÖTV indiriminin çıkıp çıkmayacağını merak ediyordu. Henüz bir açıklama yapılmadı ve sadece engelliler için ÖTV indirim imkanı devam ediyor.

ÖTV İNDİRİMİ OLACAK MI?

2022 yılının Ekim ayında Türkiye'nin sürekli konuşulan konularından birisi ÖTV indirimi olmuştu. Bu konu gündemde 1. sırada da yer almıştı.

GÖZLER ORADA...

Ancak beklenen açıklama gelmedi ve ÖTV indirimi açıklaması ile ilgili son dakika haberleri merakla takip ediliyor.

SADECE O KİŞİLER İNDİRİMLİ ALABİLİYOR

Engellilik vatandaşlara sıfır otomobilde ÖTV indirimi yapılmaktadır. Bu sayede araçlar daha uygun fiyata satın alınabilmektedir.

BELGESİYLE GİDEN ALABİLİYOR

Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) sıfır otomobil indirimi engelli vatandaşlara tanınan bir hak. Bu kapsamda vatandaşlar tam teşekküllü bir hastaneden alınan raporuyla birlikte giderek bu indirimden faydalanabiliyor.

ilan365.net özel haber