Halk TV’de uzun zamandan beri program yapan Özlem Gürses bir süredir ekranda görünmüyordu. Ünlü gazeteciyi göremeyen izleyiciler ise arama motorunda Özlem Gürses Halk TV’den ayrıldı mı, kovuldu mu? Özlem Gürses Halk TV’de neden yok, neden ayrıldı? Sorularına yanıt aramaya başladı. Peki Özlem Gürses Halk TV'de neden yok?

Halk TV ekranlarının sevilen yüzlerinden olan Özlem Gürses bir süredir programa çıkmıyordu. Ünlü gazetecinin programlarını yakından takip eden izleyenler ise durumu merak ederek arama motorunda araştırmaya başladı. Peki Özlem Gürses Halk TV'de neden yok? Özlem Gürses Halk TV’den ayrıldı mı, kovuldu mu? Özlem Gürses Halk TV’de neden yok, neden ayrıldı?

Özlem Gürses Halk TV’de neden yok, ayrıldı mı?

Özlem Gürses Halk TV’de neden yok sorusunun yanıtı son günlerde en çok aranan başlıklar arasında yer alıyor. Halk TV konu hakkında gelen sorular üzerine bir açıklama yaptı. Özlem Gürses ve Emin Çapa ile yollarını ayırdıklarını doğrulayan Halk TV, fikir uyuşmazlığı yaşadıklarını bildirdi. Halk TV tarafından yapılan açıklamada "Halk TV kurumsallaşma yolunda bir adım daha atarken uluslararası yayın standartlarının da gereği olarak tüm ekran yüzlerinden kişisel Youtube kanalların paralel yayınlarına son vermelerini istedi. Özlem Gürses ve Emin Çapa bu teklifi ve önerilen ara teklifleri kabul etmeyince ne yazık ki yollarımızı ayırdık" denildi.

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

Özlem Gürses Halk TV’den neden ayrıldı?

Halk TV tarafından yapılan açıklama sonrasında taraflardan Özlem Gürses de kendi sosyal medya hesabından konuya ilişkin bir açıklama yayınladı. Özlem Gürses açıklamasında "Yarın ben de bir açıklama yapacağım… Ama bugün baharın ilk günü ve oğlumun doğum günü… Şimdi onu kucaklamaya gidiyorum. Tüm mesajlarınız için teşekkürler." dedi. Özlem Gürses’in bugün konu hakkında daha detaylı bir açıklama yapacağı tahmin ediliyor.