KPSS şartı olmadan şehir hastanelerine, hastane çağrı merkezi, özel güvenlik görevlisi, aşçı, danışma sekreteri, temizlikçi, resepsiyon alınıyor. İşte başvuru şartları

KPSS şartsız olarak şehir hastanelerine personel alımı haberleri geldi. Ülkemizde sağlık alanında yoğun ilgi gören Şehir Hastaneleri, ülkenin çoğu şehrinde ya hizmete işlemiş halde ya da yapım aşamasındadır. Hem sağlık hizmeti yayınlayan Şehir Hastaneleri hemde iş olanağı vererek halka büyük bir destek sağlamaktadır. Kadrosuna yeni dahil edeceği personeller ile sağlık kitlesini genişletmek isteyen Şehir Hastaneleri KPSS koşulsuz lüzumlu başvurular haberimizde belirtilmiştir. 

KPSS olmadan Şehir Hastanelerine girmek personel olmak için şartlar 

Ülkemizde Şehir Hastaneleri halka oldukça büyük bir hizmet vermektedir. Hem sağlık hem de iş olanağı yayınlayan bu hastanelerde çalışmak İçin lüzumlu şartlar nelerdir? Şehir Hastaneleri için personel alımları belli olan firmalar aracılığı sayesinde yapılmaktadır. Bu şirketler bir nevi taşeron görevi de sağlamaktadır. Şehir Hastaneleri her ne kadar devlet hastanesi gibi gözüksede, gerçekten özel hizmet veren yeni bir sağlık sektörüdür. Bu hastanelere şirketler ihaleler aracılığı ile uyuşma sağlayıp sponsorluk yapmakta ve Şehir Hastanesindeki personel açıklarını şirketler analiz ederek firma bünyesinden personeller dahil etmektedir. 

Şehir hastaneleri için hangi branşlarda alım yapılacak?

Doktor, hemşire, tıbbi sekreter, hasta kabul kayıt sekreteri, tıbbi laboratuvar sekreteri, tıbbi görüntüleme, hastane çağrı merkezi, özel güvenlik görevlisi, aşçı, danışma sekreteri, temizlikçi, resepsiyon, depo personeli, arşiv personeli, ebe, ameliyathane hemşiresi ve engelli personeller olmak üzere çoğu alanda alım gerçekleşmektedir. 

Şehir hastaneleri  personel alımı detaylar 

Şehir Hastaneleri devlet içeriğinde hizmet sunmadığı amacıyla, özel şirketler aracılığı ile personel alımları gerçekleşmektedir. Bu sebeple KPSS koşulu aranmamaktadır. Şirket bünyesi adı altında Şehir Hastanelerine müracaat gerçekleştirmek amacıyla, yetki sahibi firmalara ulaşım sağlayıp müracaat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşte Şehir hastanesinde KPSS koşulsuz kadrolu personel alımı amacıyla lüzumlu olan şartlar; 

·    18 yaşını resmî olarak doldurmuş olmak gerekir 

30 Yaşın Altındakiler Başvursun 328 Personel Alınacak! 30 Yaşın Altındakiler Başvursun 328 Personel Alınacak!

·    En az lise dengi mezuniyet gerekir 

·    Sağlık meslek lisesi mezunu ise diploma gerekir 

·    Güvenlik görevlisi ise ÖGG kartı ve sertifikası gerekir 

·    Son 1 ay amacıyla da SGK girişi olmaması gerekir 

·    Başka bir firmada sigortalı çalışan olmaması gerekir 

·    Yaş sınırı 18-45 arasında farklılık göstermektedir gerekir 

·    Erkeklerde askerlik zorunluluğu gibi şartlar aranmaktadır.