Paraya ihtiyacı olanlara dünya varmış dedirten haber... İhtiyaç sahibi yurttaşların PTT üzerinden hesaplarına finansal destek ödemeleri Yarından başlayarak verilmeye devam ediyor. 

Kişilerin son zamanlarda artış gösteren maket gereksinimlerina finansman çözümleri sunulmaya devam ediliyor. PTT ile Aktif Bank arasında yapılan iş ortaklığı sözleşmesi kapsamında tüketici kredisi ile bilhassa dar gelirli vatandaşların gereksinim duydukları nakit desteğine çok basit bir şekilde ulaşmaları olası duruma geliyor. Uygun geri ödeme alternatiflerine sahip kredi desteği aracılığı ile kişilerin aramış oldukları finansman fırsatı böylece vatandaşlara sunulacak. 30 bin TL'ye varan nakit gereksinimleri yönünden kişilerin istedikleri miktarda nakit desteği almayı istemeleri durumunda PTT üzerinden kredi müracaatlarını gerçekleştirerek gereksinimleri yönünden nakit para kullanmaları da olası duruma gelecek. Diğer taraftan PTT ile Aktif Bank işbirliği ile yapılan sözleşme kapsamında emekli vatandaşlara özel bir şekilde pek çok değişik oranlarda ve türlerde avantajlı kredi programları sunulmaya başlandı.

Malatya'da Korkutan Deprem Haberi! Malatya Doğanşehir 3.5 Şiddetinde Sarsıldı! Malatya'da Korkutan Deprem Haberi! Malatya Doğanşehir 3.5 Şiddetinde Sarsıldı!

PTT İhtiyaç Kredisi

PTT doğrultusundan yayılan gereksinim kredisine müracaat işlemlerinin gerçekleştirilmesi hedefiyle öncelikli olarak kefinsiz ve koşulsuz bir şekilde kredi verildiğini bilmeniz gerekiyor. Aktif Bank ile uyuşma gerçekleştiren PTT üzerinden sağlanmakta olan kredi yönünden 80 bin TL'ye varan nakit gereksinimleri yönünden vatandaşların 36 aylık vade alternatifi ile bu krediyi almaları olası. Yüzde 2.99 faiz oranından başlayan sayılar ile PTT iş yerlerine giderek çok rahat bir şekilde kredi alabilirsiniz.