Banka, kredi ihtiyacı olanlara özel bir fırsat sundu. Düşük faizli 30 bin TL kredide erteleme seçeneği de bulunuyor. 3 ay erteleme seçenekli kredide şartlar nelerdir? Acil kredi lazımsa TEB kredi başvurusuna ilişkin detaylar paylaşıldı.

TEB, müşterilerine sağladığı kredi fırsatları ile biliniyor. Dolayısıyla bu kredi kampanyası kapsamında da ihtiyaç kredisi çekecekler için önemli teklifler sunuldu. 30 bin TL'lik kredi için şartlar açıklandı. Başvuru yapılması halinde kolay ödeme seçenekleri ve müşteri odaklı planlamalardan söz edildi. İşte hem kredi başvuru nasıl yapılır sorusunun yanıtını verelim hem de kredideki faiz oranı, ödeme seçenekleri ve dahasına göz atalım.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Veriyor

TEB'in 3 ay ertelemeli kredi verecek olması müşteriler tarafından olumlu karşılandı. Çünkü kredi tekliflerine baktığımızda direkt olarak borcunuzu ödemek zorunda değilsiniz. Erteleme hakkınızı kullanabileceksiniz. TEB'in çeşitli fırsatlarını değerlendirirken bir yandan da faiz oranına göz atmamak olmaz. Faiz oranı konusunda müşteriye özel bir oran belirlenecektir. Bu noktada Findeks notunuzun da önemli olduğunu hatırlatalım. Kredi notunuza ve banka müşterisine göre yapılacak değerlendirmenin faiz oranı belirlemede etkisi vardır.

36 Ayda Ödeyebilirsiniz

TEB'in 3 ay ertelemeli 30 bin TL kredisini 36 ayda ödeme imkanınız olacak. Dolayısıyla kredi kampanyasındaki bu detay gözden kaçmıyor. Sizler de hem kredi çekip hem de sorunsuz şekilde ödemeye başlamak için burayı tercih edebilirsiniz. SMS üzerinden başvuru yapmanız mümkün. Dijital bankacılık ile mobil bankacılığı da kredi başvurusu için kullanabilirsiniz.