Sıfır veya ikinci el kredi bakıyorsanız Ziraat Bankası'nın konut kredisine göz atın. Konut satın alacaklar bu fırsatı kaçırmamalı. Konut kredisi SMS ve internet üzerinden nasıl başvuru yapılır? İşte konut alımlarında bankadan düşük faizli kredi imkanı...

Sıfır ve ikinci el konutlardaki kredi fırsatları Ziraat Bankası'ndan geldi. Kamu bankaları arasında sunduğu avantajlarla adından söz ettiren banka, şimdi ise ev sahibi olmak isteyenlere önemli sürprizler yapıyor. Peki konut satın alacaksanız yüzde kaç faiz oranı ile kredi çekebilirsiniz? Kredi başvurusunun nasıl yapılacağından kaç TL kredi çekebileceğinize kadar çeşitli sorular yanıt bulacak.

Sıfır Konutta Faizler Düştü!

Sıfır konut satın alacaklar için faiz oranı %1,20'den başlıyor. Düşük faiz oranıyla birlikte kredi kampanyasına dahil olabilir ve kısa süre içerisinde kredinizi çekebilirsiniz. Kredi puan notunuz da çekeceğiniz miktarda etkili olacaktır. Gelir belgesi ve kefil şartı gibi durumlara göz atmak için ise banka ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Konut kredisi başvursu için SMS, dijital bankacılık veya mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde kredi başvurunuz değerlendirilecek ve tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bununla birlikte merak ettiğiniz sorulara da yanıt bulabileceksiniz.