Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya "Sosyal medya hesaplarımdan yayınlayacağım videoyu izle" demişti ki o videodan "uyuşturucu" çıktı.

Uzun süredir bir çatışma içinde olan Süleyman Soylu ve Ümit Özdağ kavgasından ilginç söylemler çıktı. İçişleri Bakanlığı'nda en alt kademelere kadar Süleyman Soylu'nun uyuşturucu bağlantısının konuşulduğunu iddia eden Özdağ, yayınladığı videoda çarpıcı ifadeler kullandı.

"Verdiğim bir hafta sürede ne yaptın Süleyman? Trol ordunu ve kontrolündeki siteleri tetikçilik ve eski/yeni iftiralar için kullandın" sözleriyle videoyu paylaşan Özdağ'ın dikkat çeken ifadeleri şöyle oldu;

İPTAL! Son dakika: Mahkeme'den flaş Ümit Özdağ kararı

"Süleyman Soylu İçişleri Bakanlığı'na sağlanan kaynakları AK Parti içindeki ve AK Parti dışındaki muhaliflerini anayasayı çiğneyerek izletmek için kullandı ve görüyoruz ki hâlâ kullanmaya devam ediyor. Bunu nasıl yapıyor? İçişleri Bakanlığı yetkililerinin bana verdiği bilgilere göre HTS kayıtları, WhatsApp dahil bütün yazışmaların konuşmaların izlenmesi, mobese kayıtlarının izlenmesi, banka kayıtlarının izlenmesi, otel kayıtlarının izlenmesi ve gerekirse fiziki takip yöntemleriyle gerçekleştiriliyor.

Soylu'nun bir de İçişleri Bakanlığı'nda bir trol ordusu kurduğunu biliyoruz. Bu troller sadece Soylu için çalışıyorlar. Ne devlet için çalışıyorlar ne AK Parti için çalışıyorlar. Soylu iyi bir örgütçü, valilerin büyük bölümünü DYP'li ailelerin çocuklarından seçiyor. Soylu herhalde dünyada en fazla suçlu ile dostluk fotoğrafı olan İçişleri Bakanı.

Burada sizlerle paylaşmayacağım, istihbarata dayalı ve ülkemizin güvenliği ile ilgili tehdit edilen bazı çalışmalarını da Soylu'nun, Türk istihbarat birimleriyle, resmi yazıyla paylaştım. Artık devlet arşivine girdi. Süleyman ne paylaştığımı tahmin ediyorsundur.

Mevduat Faiz Oranları Bu Sefer Düştü! Bankaların 1-3 Ay Arası Faiz Oranları Dipte! Mevduat Faiz Oranları Bu Sefer Düştü! Bankaların 1-3 Ay Arası Faiz Oranları Dipte!

İçişleri Bakanlığı çayhanelerinde yapılan dedikoduların ne ben tekrarlayacağım ne de partimden birilerinin tekrarlamasına, paylaşmasına izin vereceğim.

Hani parti kurmak için yaptığın çalışmalar sırasında ABD Büyükelçiliği'yle temas kurmuştun ya. İçişleri Bakanlığı yetkilerinin bana ilettiğine göre sana verilen cevap 'önce uyuşturucuyla bağlantısını kessin sonra' şeklinde olmuş. Ben İçişleri Bakanlığı'ndaki bürokratların yalancısıyım."

Süleyman Soylu'dan Sedat Peker ve Hadi Özışık açıklaması - Son dakika haberleri – Sözcü