Son zamanların en başarılı ve en sempatik kadın oyuncularından Hazal Kaya, Pera Palas'ta Gece Yarısı için konuştu...

Doğal tavırları ve başarılı oyunculuğu ile sevilen Hazal Kaya, fonomen dizi Leyla İle Mecnun'un efsane kahramanı Ali Atay ile olan evliliği sonrası ise ayrıca gönülleri fethetmişti.

Başarılı güzel ‘Benden Ne Olur?’ isimli sinema filmi sonrası Netflix için çekilen ve başarılı dönüşler alan Pera Palas’ta Gece Yarısı adlı dizide sevenleri ile buluşmuştu.

Uzun bir bekleyişin ardından geçtiğimiz yıl Mart ayında yayınlanan dizinin yönetmeni Emre Şahin olurken Selahattin Paşalı ve Tansu Biçer de harika oyunculukları ile Hazal Kaya'ya eşlik etmişlerdi.

Charles King’in romanından uyarlanan dizi, geçmişe yolculuk yapan gazeteci Esra’nın başından geçenleri anlatırken her ne kadar belli bir kesim tarafından Hazal Kaya oadağında eleştiri konusu olsa da yurdışı dahil geniş bir kesimde beğeni ile karşılanmış ve başarılı sonuçlar çıkartmıştı.

Pera Palas'ta Gece Yarısı, Atatürk sahnesiyle sosyal medyada gündem oldu! - ShiftDelete.Net

Dizide 1919 yılından bazı tarihi olayların da gündeme getirilmesi ile Atatürk’ün de Pera Palas’a geldiği anların canlandırıldığı sahnelerin, izleyenlerin olduğu kadar Hazal Kaya’nın da gurur ve özlemle dolduğu sahneler olduğu biliniyordu.Bu büyük heyecanı bir dizi vesilesiyle yaşamış olmaktan da ne kadar mutlu olduğunu defalarca anlatan Kaya, başarılı oyunculuğu ile bir kez daha takdir toplamıştı.

Gitarın Efsane İsmi Sahnede Bayıldı! Carlos Santana Korkuttu! Sağlık Durumu Nasıl? Gitarın Efsane İsmi Sahnede Bayıldı! Carlos Santana Korkuttu! Sağlık Durumu Nasıl?

Pera Palas’a olan ilgi giderek katlanırken 2. sezonun da çekileceği haberi ile ayrıca mutluluk yaşanmıştı. Ancak "zaman" konusunda net bir bilgi olmaması can sıkarken bu müjdeyi Hazal Kaya verdi!

Kaya “Pera Palas hepimizin çok severek yaptığı bir işti. Çok mutluyuz sonuçlardan. Şimdi ikinci sezonu bekliyoruz. O arada bir şey yapar mıyım, henüz bilmiyorum” diyen Hazal Kaya dizi hayranlarını heyecanlandırdı.

Özellikle sosyal medyada hiçbir haksızlığa sessiz kalmayan, gündem ile ilgili görüşlerini paylaşıp müdehale yapması ile de tanınan başarılı oyuncu Hazal Kaya hayranları bu arada başka bir projede daha Kaya'yı görürler mi? İşte o da süpriz olacak gibi...

Hazal Kaya'dan 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' paylaşımı: "Rüya gibi bir geceydi"