İstanbul Ataşehir Yenisahra'da henüz 15 yaşındaki Selahattin Çelik yolunu kesen kaçak göçmenlerden kaçarken arabanın altında kaldı! Yenisahra'da halk yolları kapatarak protesto etti! Afganistanlı mülteciler yolunu kesti canından oldu!

PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek PTT Acil İhtiyacınıza Çözüm Olarak Muslukları Sonuna Kadar Açtı! 40.000 TL Tek Kalemde Verilecek

İstanbul Anadolu Yakası'nda halkı isyana teşvik eden bir olay daha yaşandı! Halk sokaklara döküldü! 

Yenisahra'da Selahattin Çelik adındaki henüz 15 yaşındaki bir çocuk Ataşehir Yenisahra'da Afganistan'dan ülkemize kaçak olarak giren şahıslar tarafından yolu kesildi. Küçük çocuk onlardan kaçarken arabanın altında kaldı.

Yenisahra'da Afaganistanlı mültecilerden kaçarken arabaların altında kalan 15 yaşındaki Selahattin Çelik için halk sokaklara döküldü.

15 yaşındaki Selahattin Çelik Yenisahra'da evinin yolu üzerinde Afganistanlı göçmenler tarafından yolu kesildi. Küçük çocuk bu şahıslardan kaçarken arabaların altında kaldı.

Olayın duyulması üzerine halk Yenisahra'da E5 D100 yolunu kapattı.

Selahattin Çelik Afganistan uyruklu şahıslardan kaçarken bir aracın altında kalarak yaşamını yitirdi.

Olayın bugün duyulmasıyla  Ataşehir Yenisahra mahallesinde halk yakalandı. Akşam üstü insanlar yine sokaklara döküldü ve yolu kapadı.