'2050' yılından geliyorum' diyen Phil Orrin dünyanın gündemine oturdu.

Dünya'da gelecekten geldiğini iddia edenlerin sayısı her geçen gün artarken, zaman yolculuğu kavramı ve iddiaları artık bilimsel makalelerin bile gündemine girmişken en çok dikkat çekici açıklamalar Phil Orrin adlı bir gençten geldi ve katıldığı program ile de adeta tüm dünyanın gündemine oturdu.

Gelecekten geldiğini iddia Phil Orrin,  2050 yılında kıyametin kopacağını iddia ederken bir şirket tarafından yönetildiğimizi söylemesi ve bu konu hakkındaki açıklamaları dikkat çekti.

Will Orrin the Cyborg Change the NFT Space Forever? - E-Crypto News

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Zaman yolcusu olduğunu iddia ederen Orrin , Haberler.com'da yer alan habere göre, insanlığın bir şirket tarafından yönetildiğini açıkladı ve "Cinsiyet, ırk, cinsellik, kimlik ve tercih temelinde bizi bölerek daha kolay yönetilmemizi sağlıyorlar. Şu anda bir deneyin içerisindeyiz ve bir şirket tarafından yönetiliyoruz." ifadeleri ile de dünyada gündem oldu.

Orrin, her zaman yolcusunun iddia ettiği üzere kıyamet tarihini de verirken "2050 yılında kopacak kıyamet öncesi dünyayı daha yaşanılabilir bir hale getirmemiz gerekiyor. Bu tüm insanlığın ortak sorumluluğu." dedi.

Ancak Phil Orrin'i ilginç kılan ve beyanlarını ciddiye aldıran şey, uzun yıllardır tüm dünyada dillendirilen, "güçlü bir şirket ve insanlığın bir deney içerisinde olması" iddialarına ilişkin açıklamalar yapması oldu. Zira soru "O filmler, o iddialar gerçek mi oluyor?" oldu.