Gazeteci Reha Muhtar ve eski eşi Deniz Uğur arasındaki velayet tartışmasıyla ilgili eski aşk Tamer Karadağlı muhahalesi magazine bomba gibi düştü. Soru ise net: Deniz Uğur ve Tamer Karadağlı birlikte mi?

Reha Muhtar'a kızı Mina Muhtar'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle uzaklaştırma cezası verilmişti ki gündem Reha Muhtar'ın şiddeti iken, Tamer Karadağlı'nın Seren Serengil'i konu ile ilgili aradığı iddia edilince ortalık karıştı.

En son Deniz Uğur sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Reha Muhtar'ın kızlarına bağırdığı anların skandalı ile magazin gündemi devam ederken bu defa ise Reha Muhtar'dan bir hamle geldi.

Deniz Uğur Reha Muhtar'ın kızına şiddet uyguladığı anları ifşaladı 'Allah'ın belası kadın 5 dakikan var' Saniye saniye kan dondurdu - Galeri - Takvim

Reha Muhtar, Deniz Uğur'un eski sevgilisi Tamer Karadağlı'nın Seren Serengil'i arayarak kendisine verdiği desteği kesmediğini istediğini ileri sürdü ve buna karşılık Tamer Karadağlı'dan ise konuya ilişkin bir yanıt gelmemesi dikkat çekti.

Hatırlanacağı üzere Deniz Uğur'un, 2004-2006 yılları arasında rol aldığı Yağmur Zamanı dizisinde partneri Tamer Karadağlı ile aşk yaşadığı haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüş,
Arzu Balkan ile evli olan Karadağlı bu iddiaları yalanlamıştı ki Arzu Balkan ve Tamer Karadağlı olaydan kısa süre sonra boşanmışlardı.

Şimdi ise Karadağlı'nın Deniz Uğur'un kavgasında sessiz kalmadığı iddiaları dönemin "yasak aşkı" haberlerini de tekrar gündeme getirdi.

Reha Muhtar olayında devreye Tamer Karadağlı girdi. Ortalık çok fena karışacak

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!