Geçen yıl 16 Temmuz'da Cemal Metin Avcı tarafından boğularak öldürülen ve daha sonra bir çöp kovasında yakılan üniversite öğrencisi olan Pınar Gültekin (28) cinayeti tüm Türkiye'yi şoke etmişti. Muğla'nın Menteşe ilçesinde gerçekleşen olayda Gültekin'in

Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor
Geçen yıl 16 Temmuz'da Cemal Metin Avcı tarafından boğularak öldürülen ve daha sonra bir çöp kovasında yakılan üniversite öğrencisi olan Pınar Gültekin (28) cinayeti tüm Türkiye'yi şoke etmişti. Muğla'nın Menteşe ilçesinde gerçekleşen olayda Gültekin'in erkek arkadaşı olan Cemal Metin Avcı, cinayeti Karabağlar Yaylasındaki bağ evinde gerçekleştirmişti. Türkiye'yi yasa boğan Pınar Gültekin davasının üçüncü duruşması bugün görülecek. Duruşmada Pınar Gültekin'i öldüren Cemal Metin Avcı'nın boşanma sürecinde olduğu eşi Eda Avcı'nın anlattıkları dinlenecek.


Duruşmada Pınar Gültekin'in ebeveyni de yer alacak!


Pınar Gültekin'in ölümüyle ilgili hazırlanan adli tıp raporunun okunacağı duruşmada Pınar Gültekin'in annesi Şefika Gültekin ile babası Sıddık Gültekin'in de bulunacağı aktarıldı. Pınar Gültekin davasının Muğla 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen bir önceki duruşmasında salonu terk eden baba Sıddık Gültekin davaya yeni bir hakim atanmasını talep etmişti. Sıddık Gültekin'in bu isteğinin sebebi, hakimin Pınar Gültekin ile katili Cemal Metin Avcı arasında bir menfaat ilişkisinin olabileceğini söylemesiydi.


Sıddık Gültekin duruşma salonundan neden ayrıldı?


Öldürülen Pınar Gültekin’in arkadaşı Ceren Tunç, arkadaşı olan Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı'dan tehdit yoluyla para aldığını belirtmişti. Ceren Tunç'un kullandığı bu ifadelerin hakimin yönlendirmesiyle gerçekleştiğini aktaran baba Sıddık Gültekin isyan etmişti. Sıddık Gültekin'in davaya yeni bir hakimin atanmasını istemesinin ardından da duruşma sona ermişti. Bugün gerçekleşecek 3'üncü duruşmada Pınar Gültekin'in katili olan Cemal Metin Avcı'nın eşi Eda Avcı'nın önemli bilgiler vereceği ve davanın seyrini değiştireceği iddia ediliyor.