Prof. Dr. Mehmet Ceyhan koronavirüs aşısı karşıtlarını hedef aldı. Ceyhan'ın söyledikleri tartışma yarattı! Cahillikten girdi kısırlıktan çıktı!

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan aşı karşıtlarını hedef aldı. Aşı karşıtlarının yalan teorilerini bir bir ağzına dolayan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan yeni bir tartışma başlattı.

Dün yaptığı açıklamasında Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Aşık Veysel örneği üzerinden aşı karşıtlarını hedef almıştı.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan cahilliğin inanılmaz boyutta olduğuna dikkat çekerek önce Aşık Veysel üzerinden örnek vermişti.

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan aşı ile bitmiş bir hastalık yok diyenlere şu ifadeleri kullanmıştı;

"Yalan ve cehalet Milyonların ölümüne, körlüğe ve sakatlığa yol açan çiçek hastalığı tamamen aşı sayesinde ortadan kalkmıştır.  

Sizler aşı sayesinde hastaları görmüyorsunuz.

Aşık Veysel'in neden görmediğini merak etmediniz mi hiç? 1930 yılında çıkarılan Umumi Hıfzıssıhha Kanunu ile çiçek aşısı zorunlu hale getirilmiştir.

O zamanlar şöhret, hastalarını artırmak, ürün pazarlamak gibi menfaatler uğruna yalan söyleyip halkı kışkırtanlar da olmadığı için başarılı bir kampanyayla çiçek hastalığı ortadan kalkmış ve 1977'de bütün dünyada gerek kalmadığı için aşılamaya da son verilmiştir

Viral etkeni olan çocuk felcinden ölenleri görmediniz ama, sakat kalanlar aramızda dolaşıyor.

Aşı ile önlemeye çalıştığımız her hastalık minimum yüzde 96 azaldı. Var mı böyle bir gıda takviyeniz?

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

Bu yalanı söyleyenlere önerim hekimlerse tıp fakültesini yeniden okumaları. Hangi hastalık virüs kökenli, halk bile biliyor artık."

KISIRLAŞTIRIYOR DİYENLERİ DE HEDEFE ALDI!

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan aşının kısırlaştırdığını söyleyenlere ise bu sabah katıldığı bir televizyon programında şunları söyledi;

"Yani kadınlara bir sorun bakalım. Hamile kalmayı engellemek için zamanında nasıl işkencelere çektiler. Hamile kalmamak için bu kadar uğraş veriliyor. Yani bu kadar basit bir enjekte ile kısırlık yapılıyor demek ama kadınlar için hamile kalmamanın yolu bu kadar sıkıntılı. Yapmayın"