Promosyon ödemelerinde son dakika gelişmeleri paylaşıldı. 18 bin TL promosyonu kimin alacağı belli oldu. Çalışanlara da artık ödeme yapılıyor. Emekliler bu habere biraz şaşıracak. Hangi çalışanlar bu ödemeden yararlanacak açıklandı.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Promosyon ödemelerinden yalnızca emekliler değil aynı zamanda çalışanlar da faydalanıyor. Bu nedenle promoyon miktarları kimi zaman yüksek seviyelere çıkabilmekte. Güncel olarak verilen bilgi doğrultusunda promosyondaki son durumu açıklayacağız. Çünkü bazı çalışanlara 18 bin TL ödeme yapılacağına dair bilgi ulaştı.

İşçiye Kaç TL Promosyon Ödenecek?

İşçiye ödenecek promosyonun 18 bin TL olduğu duyuruldu. Sincan Belediyesi'nden gelen açıklamada "Banka Maaş Promosyon Sözleşmesini imzaladık. Kadrolu ve Sözleşmeli tüm mesai arkadaşlarımızın hesaplarına 18 bin lira maaş promosyonu yatırılacak. Emeğinizi korumak boynumuzun borcu. Hayırlı ve bereketli olsun.” denildi.

promosyon2-1

Çalışanlara da Promosyon Ödeniyor

2023 yılında çalışanlar da promosyon ödemesi alıyor. Bu durum yüzlerce çalışana sahip olan kurumlar için oldukça isabetli bir karar diyebiliriz. Yüksek miktardaki promosyonlar her geçen gün daha da artmaktadır. Emeklilere verilen ödeme miktarının yanında oldukça yüksek kalıyor. Siz de belirli bir kurumun altında çalışıyorsanız yakın zamanda ödeme alabilirsiniz. Kurumun bankalar ile yapacağı görüşmeler ve anlaşmalara bağlı olarak promosyon ödenmektedir.