Ptt üzerinden yeni bir nakit kampanyası başladı, vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri başladı.

Ptt üzerinden almak ihtiyacı olup, başvurularını gerçekleştirerek, 50000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan kişilere bankalar üzerinden duyuru paylaşıldı. PTT üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu yapacak olan vatandaşlara nakit ihtiyacı olmaları durumunda işlemler gerçekleştirilerek belirli şartlar durumunda kredi alacak. 

Ptt, İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında bireysel müşterileri ve emekli müşterilere verilecek olan bu kredilerden yararlanmak isteyen tüm vatandaşlara bankalar, 36 ay vadede kredi ödemesi gerçekleştirmektedir. Ptt Kredisi adı altında verilecek olan bu kredilerden yararlanmak isteyen vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve nakit kredi ödemeleri hızlı bir şekilde aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. 

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!

Ptt, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

PTT üzerinden kredi kullanacaksınız, aktif banka ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksınız. 

Kredi başvurusu yapan müşteriler eğer onay alırsa banka bu kişilerin adreslerinde kredilerini kullandıracaktır. Bu bankanın şubesiz kredi olarak verdiği n-kolay kredisi için internetten başvuru yapmak istiyorsanız www.nkolaykredi.com.tr adresine girerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu bankadan SMS atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip Kredi yazın ve boşluk bırakın TC Kimlik numaranızı yazarak 3050’ye mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurusu sonrasında 10 dakika içinde mesaj attığınız cep telefonuna kredi sonucu gelecektir.