PTT açıklama yaptı: TC kimlik numarasına göre elden 50000 TL nakit ödeme yapacak!

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

PTT açıklama yaptı: TC kimlik numarasına göre elden nakit ödeme yapacak! PTT gişelerine gidin! PTT üzerinden başlatılan yeni kampanyada, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlara uymak kaydıyla diledikleri zaman kredi ödemelerini yapabilecekleri yeni bir kampanya başlatıldı.

Ptt, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen bireysel müşterilerine Aktif Bank aracılığıyla ihtiyaç kredisi başlatacak ve onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırmanız şartıyla size 30.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi ödemesini hızlıca yapacak. Emeklileri ile birlikte kredi başvurusunda bulunacak vatandaşların bireysel müşteri bulması durumunda kredi ödemeleri hızlı bir şekilde yapılmakta ve PTT aracılığıyla kredi kullandırılmaktadır.

Ptt, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT'den kredi kullanmak istiyorsanız 50000 TL'ye varan 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuzdan SMS göndererek kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bu mesajı 3050'ye PTT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazarak gönderirseniz ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olursunuz.

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar da kredi başvurusunda bulunmaları halinde uygun faiz oranları ile bu bankadan emekli kredisi kullanabilirler. Emekli maaşını PTT'den alan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak için emekli maaşını PTT'ye aktararak daha yüksek limitler kullanabilir.