PTT açıkladı vatandaşlar umutlandı. TC kimlik nosunun son numarası 5 ile 4 arasında olan kişilere 4000 TL ödeme yapılacak. Son dakika açıklaması ardından anında neticeler gelecek. İşte detaylar...

PTT biraz evvel açıkladı! TC kimlik nosunun son numarası 5 ile 4 arasında olan kişilere 4000 TL ödeme yapılacak. Son dakika açıklaması ardından anında neticeler gelecek. PTT üzerinden oluşturulan son dakika kampanyasından kimlik numaranız üzerinden 4000 TL hesabınıza ödeme alabilirsiniz.  Ptt üzerinden TC kimlik numarası aracılığı ile verilebilecek olan bu nakit kampanyalarına katılacak olan vatandaşların 4000 TL alabilmeleri amacıyla birtakım şartlara ideal olması gerekmektedir. 

Ptt ye yapmış bulunduğu bu kampanyada gereksinim kredisi olarak vatandaşları süratli bir şekilde netice vereceğini ve kampanyayı, PTT'nin anlaşmalı bulunduğu aktif banka aracılığı ile gerçekleştireceğini açıkladı. Ptt ve aktif Bank aracılığı ile verilebilecek olan bu kredi kampanyasında başvurunuzu yapıldıktan anında sonra sizlerde sonucunu öğrenebilir, onaylanan tutar, anında hesabınıza yatırabilirsiniz. Acil tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar PTT üzerinden prosedür gerçekleştirmek istiyorlarsa başvurularını SMS atarak istedikleri vakit yapabiliyorlar. 4000 TL tüketici kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler, PTT şubelerine gitmeden cep telefonları üzerinden prosedür yapabiliyor. 

Ptt ve aktif banka anlaşması ile verilebilecek olan bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak prosedür yapılabilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması halinde cep telefonunuzun mesaj kısmına girin ve 3050 numarasına tc kimlik noyu yazarak kredi açıklaması yazın paranız anında hesabınıza gelsin. 

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Bu şekilde PTT üzerinden tüketici kredisi müracaatı sağlamış olan ve kimlik numaranız bağlamında kaç para kredi onayı aldığınızı sizlere göstereceklerdir. Sms ile kredi müracaatı yapacak olan yurttaşların PTT üzerinden emekli maaş alıyor olması halinde cep telefonlarına atılacak olan mesajda, PTT yazarak boşluk bırakmanız ve bu anlamda TC kimlik numarasını yazarak, 30 50 numarasına iletmeniz elzem olmaktadır. 

Hem emekli olan vatandaşlara bu anlamda diğer türlü bireysel olan vatandaşlara kredi kampanyası yapan Aktif Bank ve PTT, süratli bir şekilde netice vererek, düşük kredi puanı olan şahıslara de kredi alma olanağı sunuyor. Ptt şubelerine giderek müracaat yapacak olan vatandaşlar ise rastgele bir PTT şubesine giderek gişe personeli yardımı ile süratli bir şekilde netice alabilir.