PTT Duyurdu! PTT İhtiyaç Kredisi Olarak 40.000 TL Ödemeye Başladı

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sağlanacağı duyuruldu. Ptt, İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde kredi şartlarına uygun olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sunulmaktadır. Ptt, özellikle bankalardan daha önce kredi alamayan ve banka kredi puanı düşük olduğu için ihtiyaç kredisi kullanamayan kişilere destek vereceğini açıkladı. 

Ptt, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ptt üzerinden yapılan kampanya duyurusunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli olarak işlem yapılmaktadır. Ptt kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler cep telefonları üzerinden mesaj atarak ve işlem yapabilmektedirler.

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

Sms ile ptt kredisine kampanyasına katılacak olan vatandaşlara Aktifbankın SMS Kredi, servis numarası olan 30 50 numarasına PTT yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaralarını yazarak göndermeleri yeterli olmaktadır. Ptt yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasına 30 50 numarasına gönderdikten sonra başvurunuzu değerlendirmeye alınacak ve sizlere 10 dakika içerisinde ne kadar kredi onay aldığınızı veya kredi başvurunuzun olumsuz olduğu hakkında bilgiler gelecektir. 

Size en yakın PTT şubesine giderek kimliğinizle birlikte de kredi başvurusunu kolay birşekilde yapabileceğinizin haberini vermek istiyoruz. Ptt şubelerine, gittiğiniz zaman aktif Bank kredi başvuru formunu doldurarak, kimliğinizi, gişe personeline verdikten sonra ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Ptt şubeleri üzerinden başvuru yapan kişiler, onay almaları durumunda başvuru yaptıkları gişe personeli tarafından krediyi hemen alabilmektedir.