Ptt İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyor ve banka kredi koşullarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız 3 ay ertelemeli 36 ay kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

PTT aracılığıyla emekli maaşı alan tüm vatandaşların nakite ihtiyaç duymaları halinde yararlanabilecekleri bu kredi kampanyaları ile 80000 TL ödeme alabilecekleri açıklandı. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız nakit olarak kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden başvurunuzu anında yapabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti bankası 100.000 TL borçları kapatmak için DESTEK ve BORÇ KAPATMA kredisi vereceğini açıkladı! Garanti bankası 100.000 TL borçları kapatmak için DESTEK ve BORÇ KAPATMA kredisi vereceğini açıkladı!

Emekli kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşların emekli maaşlarını PTT üzerinden aldıktan sonra ya da ilk maaş, ulaşım işlemleri ve maaşını çektikten sonra ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

PTT Emekli Kredisi kampanyasına nasıl başvurulur?

Bu kredileri cep telefonunuzdan veya PTT ile anlaşmalı Aktif Bank ile PTT şubelerine giderek kullanabilirsiniz. PTT, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyurularda başvurusunu yaparak nakit alacak olan tüm kişilere uygun faiz oranları ile kredi ödemeleri yapmaktadır. Ptt İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyor ve banka kredi koşullarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız 3 ay ertelemeli 36 ay kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ptt İhtiyaç Kredisi kampanyasına cep telefonlarından SMS ile başvuracak vatandaşlar, bu mesajı PTT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazarak 30 50'ye gönderebilirler.