Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti

PTT üzerinden emekli maaşı alan veya PTT'ye emekli maaşını taşımak isteyen tüm vatandaşlar için 75 bin TL kredi imkanı sağlanıyor. PTT ile birlikte aktif Bank aracılığı ile birlikte verilecek olan bu kredilerde maaş alma şartı ile birlikte emeklilerin kredi puanı düşük olsa bile ihtiyaç kredisi olarak vatandaşlara emekli kredisi ödemeleri gerçekleştiriliyor. emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için PTT şubelerine gitmeden Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve onay alıp almadığınızı görebilirsiniz.

PTT ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen emeklilerin maaş müşterileri olmamaları durumunda maaş taşıma işlemlerini yapmaları gerekiyor ve ilk maaşını PTT üzerinden çektikten sonra kredi başvurusunu gerçekleştirebiliyor.

PTT EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURUSU SMS İLE VE ŞUBELERDEN

PTT emekli kredisi sms ile başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm emeklilere 75 yaşına kadar kendi cep telefonları numaraları üzerinden bir kısa mesaj atarak hemen aynı gün içinde sonuç vereceği bir kampanya hazırladı. PTT SMS ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız PTT yazıp boşluk bırakıp 11 haneli t.c kimlik numaranızı da yazdıktan sonra bu mesajı 30 50 numarasına gönderebilir ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. 30 50 numarasına gönderilen mesaj sonrasında aktif Bank aracılığı ile birlikte hızlı bir şekilde değerlendirme yapılacak ve kredi onayı almanız durumunda genel müdürlükten aranarak nasıl krediyi kullanmak istediğiniz hakkında bilgiler alacaksınız. 

PTT sms kredi haricinde de PTT şubelerine giderek bireysel gişe personeli yardımı ile birlikte aktif Bank üzerinden kredi kullanmak istediğinizi söylerseniz sizlere destek olunacaktır.