PTT nakit imkanı için devreye girdi ve 40.000 TL'ye kadar TC kimlik numaranıza göre ödeme yapacağını Açıkladı! Son dakika kampanyası başladı!

PTT nakit imkanı için devreye girdi ve 40.000 TL'ye kadar TC kimlik numaranıza göre ödeme yapacağını Açıkladı! Son dakika kampanyası başladı! Ptt üzerinden acil kredi kullanacak olan vatandaşlar için Aktif Bank ile anlaşma yapan bu kurum yapmış olduğu kampanyada özellikle kredi puanı düşük olan vatandaşlara 36 ay vadeli kredi seçenekleri hazırladı. 

Ptt üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde sonuç alabileceğiniz bu kampanya katılmak isteyen kişiler, 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebilecekleri bu, Nakit kampanyasıyla birlikte başvurularını gerçekleştirebilecektir.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

En yakın banka şubesi üzerinden ve bankaların resmi internet siteleri üzerinden başvurularını yapacak olan vatandaşlar, hızlı birşekilde sonuç alabilecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda PTT, sizlere, SMS veya internet sitesi üzerinden de başvuru yapma imkanı sunmaktadır. 

ptt-1-4

Aktif Bank, kolay kredi kampanyası olarak başlatılan bu kredi kampanyasına katılacak olan kişilere SMS ile başvuru yapmaları için cep telefonları üzerinden ücretli bir mesaj atmaları gerekiyor. Sms ile kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermesi gerekiyor. yapılacak olan SMS ile başvuru sonrasında banka şartlarına uygun olan kişilere 5 dakika içerisinde kredi sonucu imkansız olmaktadır. Size yakın PTT şubesine giderek nakit kredi kampanyasına başvurunuzu gerçekleştirebilir ve bu bankalar üzerinden 5 dakika içerisinde Aktif Bank İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. Ptt üzerinden başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşlara yapılacak olan bu kampanyada 40000 TL'ye kadar 36 ay vadeli işlem yapılmaktadır.