PTT Nakit Veriyor! PTT Bu Ödeme Haberini İlk Defa Yapmıyor, 30.000 TL Hemen TC Kimlik Kartınız İle Alın

Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı! Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı!

Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin banka kredi puanı düşük olsa bile 30000 TL'ye kadar bireysel tüketici kredisi vereceğini açıkladı. Ptt üzerinden bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanya sonucunda özellikle PTT kredi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirecek kişilere 90 gün ertelemeli ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacak.

Ptt ve Aktif Bank arasında başlatılan kampanyaya katılabilmeniz için TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte kredinizi aynı gün içinde ödeme olarak alabilirsiniz. 

Ptt yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar için 90 gün ertelemeli kredi işlemlerini PTT şubeleri haricinde cep telefonunuz üzerinden SMS atarak ta kolay bir şekilde yapmanıza olanak sağlıyor. Ptt üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi işlemlerini yapacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden, atacakları ücretli bir mesaj ile birlikte kredi başvurusunu hemen gerçekleştirebilir. 

Ptt, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın ve bu mesajı: 30 50 numarasına göndererek, Aktif bankın SMS ile yapmış olduğu kredi kampanyasına katılabilir ve PTT üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı ile birlikte sigortalı olarak çalışıyor olan maaşınız üzerinden işlem yapabilirsiniz. Ptt, üzerinde hesabı olmayan vatandaşlar ise başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda onay almaları ile birlikte en yakın PTT şubesine giderek kredi kullanımını gerçekleştirebiliyor. 30000 TL kredi kullanmanız durumunda sizlere 36 ay vadeye kadar işlemler gerçekleştirilecek ve gerçekleştirilecek olan bu işlemler sayesinde kredinizi 5 dakika içerisinde hesabınıza yatırarak kullanabileceksiniz. Ptt şubeleri üzerinden ve aktif bankın resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapmanız sizlere mümkün sağlanmaktadır.