PTT üzerinden nakit kampanyası duyurusu yapıldı! Son dakika 30 bin TL ödeme almak isteyenler kimliklerini getirsin

Ptt yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte 30000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara duyuru paylaştığını açıkladı. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, Aktif Bank ile birlikte vermiş oldukları ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan tüm bireysel müşterileri için kampanya Ocak ayı sonuna kadar uzattığını açıkladı. Ptt üzerinden özellikle bankalarda kredi notu düşük olduğu için kredi onayı alamayan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek bireysel müşteri olmaları durumunda, limitsiz olarak kredi kullanabiliyor. 

Son yapılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında 30000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi ödemeleri gerçekleştirilerek, işlem yapılacak olan bu kampanyalar üzerinden 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. 30000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara banka uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, hemen kullandırılacaktır. 30000 TL ihtiyaç kredisi başvurularında bulunmak isteyen vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırarak kullanabilmeleri için başvuru yapmaları gerekecektir. 

Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat! Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat!

Ptt, İhtiyaç Kredisi Başvurusu

PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler, SMS atabilir. Sms ile başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndererek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi ödemesi almak isteyen tüm vatandaşlara bankalar, şartlara uygun olarak kredi işlemlerini hızlı bir şekilde hesaplara yatırarak kullandırmaktadır. Emekli olan vatandaşlar, kredi almak istiyorlarsa, emekli maaş hesaplarının, PTT üzerinden olması durumunda işlem yapabilmektedir.