PTT yeni açıkladı! Cuma gününe kadar PTT önlerinde kuyruk bekleniyor! TC kimlik kartı ile 40.000 TL ödeme olacak

PTT üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişiler için yeni bir duyuru yapıldı. PTT yaptığı bu açıklama ile birlikte, nakit kredi alacak kişilerin bireysel müşteri olması durumunda PTT ihtiyaç kredisi vereceğini ve bu limitlerin 40 bin TL olacağını açıkladı. Nakit kredi alacak kişiler, uygun faiz oranları ile birlikte, bankadan işlem yapması halinde kredi ödemelerini hemen hesaplarına atarak kullanacaklardır. PTT üzerinden kredi almak isteyenler, başvuru yaparak hemen işlem yapacak ve bu ödemeleri hesaplarına attıracaktır. Kredi notuna göre faiz oranlarından faydalanacak olan kişilerin 40 bin TL ödemelerini Aktifbank vermektedir. 

PTT ile Aktifbank arasında yapılan anlaşma sonrasında kredi kullanmak isteyenlerin bankaya gitmeden de hemen aynı gün içinde işlem yapabilecekleri SMS ile kredi kampanyası başladı. Nakit isteyenler, başvurularını gerçekleştirmeleri halinde, nakit kredi alacak kişilerin 3 ay ertelemeli olarak işlem yapacağını duyurdu. Nakit kredi kullanmak isteyenler, başvuru yaparak hemen işlem yapacak ve bu işlemlerde ise hemen 5 dakika içinde sonuç alabileceklerdir. Kredi işlemlerinizi yapmak istiyorsanız, başvurunuzu yaparak işlem yapabilecek ve nakit ödeme alabileceksiniz. 

PTT KREDİ BAŞVURUSU

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

PTT kredi başvurusu için PTT yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK Numaranızı yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız ve kredi kullanmış olacaksınız. Kredi notu uygun olan herkes bu kampanyadan faydalanacaklardır. Emeklilerde emekli maaş hesapları üzerinden kredi alabileceklerdir.