PTT’den nakit kampanyası, PTT üzerinden başvuru yaparak emeklilere 85.000 TL olacak

Emekli olan kişilere müjdeli haber geldi. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden hızlı bir şekilde kredi alabileceğiniz ve üstelik kredi notunuz düşük olsa bile sizlere 85000 TL'ye kadar kredi ödemesi verecek olan PTT duyuru yaptı! Bankadan uygun faiz oranları ile birlikte emekli kredisi kullanacak ve 24 ay vadeye kadar PTT ihtiyaç kredisi almış olacaksınız. PTT ve Aktifbank arasında başlatılan bu kampanyada, nakit kredi alacak kişilere uygun kredi başladığı, bankanın yaptığı açıklama sonrasında netleşti. 

PTT EMEKLİ KREDİSİ! 

PTT emekli kredisi kampanyası adı altında başvuru yaparak nakit kullanacak olan kişilere, hemen ödeme verecek. Yalnız bu kredileri ve özellikle de emekli maaşlarınız hesapları üzerinden alacağınız kredileri almak istiyorsanız, başvurunuzu yaparak hemen ödeme alabileceksiniz. Kredi notu ve kredi sicili temiz olan kişiler, PTT emekli kredisi kampanyasına katılabileceklerdir. 

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

PTT üzerinden emekli kredisi başvurusu yapmak ise oldukça basit. Emekli maaşlarınızı PTT üzerinden alıyorsanız, başvurusunu yapacağınız bu kredi için PTT şubelerine gitmeden sms atabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak isteyenlere banka hemen sonuç vermektedir. PTT yazın boşluk bırakın ve TC Kimlik numarasını yazarak bu mesajı 3050 numarasına atın. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. PTT üzerinden sms ile kredi onayı alan herkes, başvuru sonrasında kredi notuna göre faiz oranlarından faydalanacak ve bu faiz oranlarından faydalanacak olan kişiler, 30 gün içinde onaylı kredilerini kullanacaklardır.