PTT'den nakit para ihtiyacı olan vatandaşları bayram ettirecek haber geldi. Şartsız ve koşulsuz olarak 30.000 TL destek var. Başvurular PTT şubelerinden başlamış durumda. Detaylar haberimizde

PTT nakde gereksinim duyanlara özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor! Bu kapsamda PTT tam 30 bin TL tutarında nakit para gereksiniminin karşılanmasına yönelik butona bastı! Üstelik 30 bin TL destek amacıyla müracaat gerçekleştirmek da çok kolay! İşte PTT doğrultusundan nakit gereksiniminin karşılanmasına yönelik hazırlanan 30 bin TL destek amacıyla lüzumlu olan bulguların tamamı! PTT yakın zamandan bu yana kredi kampanyalarına imza atıyor. Bilindiği üzere PTT tek başına kredi vermiyor. Bunun yerine bankalarla eş güdümlü kredi kampanyaları düzenliyor.  PTT geçen zamanlarda Aktif Bank’la eş güdümlü güç birliğine gitti. Bu güç birliği sonucunda bundan sonra Aktif Bank kredilerini PTT üzerinden alabileceksiniz. Üstelik oluşturulan bildirime göre tam 30.000 TL kredi kullanmanız da mümkün!

PTT ve Aktif Bank’tan vatandaşı sevindiren haber 

PTT ile Aktif Bank güçlerini birleştirdi. Bu anlamda oldukça kapsamlı olan kredi kampanyası başlattı. 30.000 TL kefilsiz bir şekilde PTT şubelerinden kredi alabileceksiniz. Böylece PTT şubeleri de bundan sonra banka gibi hizmet sunmaya başlayacak. Bu da nakit ihtiyacını karşılamayı isteyenlerin karşısına değişik seçenek katagorilerin çıkıyor olmasını olası kılıyor! PTT müşterilerine özel olarak yayılan bir kampanya son derece avantajlı şartlara da sahip!

PTT vasıtasıyla kullanacağınız kredinin faizlerinin yüzde 2,99 olacağı ifade edilirken bu kredinin vade süresinin de 3 sene bulunduğu ifade ediliyor. Nakit gereksiniminin karşılanmasına yönelik olarak tasarlanan bu kampanyada geri ödeme planının da son derece cazip bulunduğu vurgulanıyor! Böylece PTT müşterilerinin nakit gereksiniminin süratli bir şekilde karşılanması amaçlanıyor! Peki, PTT’den 30 bin TL kredi alabilme şartları neler? İşte detaylar!

30.000 TL almak için şartlar açıklandı

30 bin TL krediyi PTT vasıtasıyla kullanmak istiyorsanız ilk olarak Aktif Bank’ın internet sitesine giriş yapmalısınız. Hem de dilerseniz müracaat prosedürünü şubelerden de yapabilirsiniz. Burada tarafınıza yayılan formu kusursuz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Üstelik N Kolay mobil programı üzerinden de kredi müracaatsunda bulunabilirsiniz. Kredi amacıyla rastgele bir kefil vs göstermenize de lüzum yok!
 

Garanti Bankası hesabınız üzerinden 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi başladı Garanti Bankası hesabınız üzerinden 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi başladı