Altın ve para piyasalarında son durum vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Özellikle her dediği çıkan altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş'in altın yorumları yakından takip ediliyor. Bugüne kadar birçok düşüşü ve Yükselişi bilen İslam Memiş özellikle tarih verip uyardı. Büyük fırtına yaklaşıyor, gardınızı alın diyen İslam Memiş, altın alınacak tarihi de söyledi. İşte İslam Memiş güncel son dakika altın yorumları…

Altın ve para piyasalarında yaptığı yorumlarla vatandaşlara birçok yatırım tavsiyesi veren artık altın kahini olarak adlandırılan İslam Memiş bir kez daha uyardı. Özellikle Nisan ayının fırsat ayı olduğunu söyleyen İslam Memiş, elini çabuk tutanların bu ay son yatırım fırsatlarını değerlendirilebileceğini söyledi. İslam Memiş, altın ve dolar konusunda büyük felaketin geleceği tarihi de duyurdu. O tarihten itibaren altın fiyatları 1450 lira olacak dolar ise 18 liraya yükselecek. Özellikle küçük yatırımcının dikkat etmesini isteyen İslam Memiş, O tarihi işaret ederek bir an önce kendinizi kurtarın dedi.

Her dediği çıkıyor! Altın profesörü yeniden uyardı: Mayıs ayında piyasalarda fırtına kopacak, gardınızı alın!

İslam Memiş altın yorumları son dakika haberleri Milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Bugüne kadar altın ve para piyasalarında Yaptığı tüm yorumlar tutam artık 6'nın profesörü olarak bilinen İslam Memiş özellikle mart ayı enflasyon rakamlarının açıklanması ile birlikte piyasalarda oldukça enteresan gelişmeler olduğunu dile getirdi. Mart ayında enflasyon Son 20 yılın zirvesine yükseldi ancak borsa İstanbul'da yaprak kıpırdamadı. Hatta yükselişine devam etti. Ayrıca altın ve dolar ise rekor kıran enflasyon karşısında tepki vermedi. İslam Memiş bu tablonun oldukça garip olduğunu söylerken özellikle Mayıs ayından itibaren büyük fırtınaya hazırlıklı olmak gerektiğini dile getirdi. Mayıs ayında doların 18 liraya kadar yükseleceğini söyleyen İslam Memiş, nisan ayı son fırsat dedi.

her-dedigi-cikiyor-altin-profesoru-yeniden-uyardi-mayis-ayinda-piyasalarda-firtina-kopacak-gardi-2

Gözden kaçırmayın

Saray İnşaatları Değil Ama Okul İnşaatları Maaliyet Sebebi İle Durdu! Şaka Değil... Saray İnşaatları Değil Ama Okul İnşaatları Maaliyet Sebebi İle Durdu! Şaka Değil...

Nisan ayında aldınız aldınız

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş piyasalarda büyük felaket için Mayıs ayını işaret etti. Nisan ayının altın ve dolar alımı için son fırsat olduğunu belirten İslam Memiş, 900 lira seviyelerinde ve 900 liranın altına düştüğünde hemen altına almak gerektiğine dikkat çekti. Özellikle enflasyon rakamlarının zirveyi görmesine rağmen Şu anda dolar ve altının bir tepki vermemesinin enteresan olduğunu düşünen İslam Memiş, piyasaların büyük Patlamaya hazırlık yaptığını dile getirdi. Altın fiyatlarının bin 450 liraya kadar yükselebileceğini söyleyen İslam Memiş, dolar için ise 18 lirayı işaret etti.

her-dedigi-cikiyor-altin-profesoru-yeniden-uyardi-mayis-ayinda-piyasalarda-firtina-kopacak-gardi-3

Mayıs ayında kıyamet kopacak

Son 20 yılın en yüksek enflasyon rakamlarının çıkmasına rağmen hala altın ve dolar dan bir tepki olmadığını belirten İslam Memiş, gram altının 900-920 lira aralığında sıkıştığını nisan ayı içinde tekrar 900 lira seviyelerinin altına sarkmalar olacağını düşündüğünü söyledi. Ancak Nisan ayının final ayı olduğunu ve bu sarkmaların kalıcı olmayacağını belirten İslam Memiş, altın yapmak isteyenlerin nisan ayında yapması gerektiğini dile getirdi. Yapmayanların büyük zarara gireceğini belirten Memiş, Mayıs ayında çok büyük bir fırtınaya hazır olmak gerektiğini ifade etti.