PTT son dakika olarak duyurdu. Ziraat Bankası ve Vakıfbank ile anlaşma sağlayan PTT, tüm SSK, Bağkur ve Memur emeklilerine 70.000 TL'ye kadar ödeme yapılacağını aktardı.

Emekli vatandaşların tümüne yönelik 70.000 TL tutarındaki ödemeler başladı. 70000 TL kredi ödemesinin detayları haberimizde sizlerle...

Milyonlarca SSK, Bağkur ve Memur emeklisi PTT üzerinden 70.000 TL nakit ödeme alabilecek. Ziraat Bankası ve Vakıfbank ortaklığıyla gerçekleştirilecek yeni kredi kampanyası çerçevesinde başvurularını yapan tüm emeklilere nakit olarak 70000 TL'ye kadar kredi kullandırılacak. Vakıfbank üzerinden başvuru yapanlar 80000 TL'ye kadar anında kredi ödemesi alabilecek. Duyuru yapıldı. Emekli vatandaşlara özel en çok tercih edilen kredi kampanyasının detayları duyuruldu. Düşük faiz ve uygun vade seçenekleriyle sunulan yeni kredi paketi, emeklilere özel olarak açıklandı. Daha önce hiç kredi kullanmayan emekli vatandaşlar, 70000 TL'ye kadar kullanabilecekleri bu kredi ile 24 aya kadar vade seçeneğinden yararlanabilecek. Ödeme tablosu da artan, azalan ve eşit taksitli olmak üzere şekillendirilebilecek.

PTT'den Emeklilere Özel Kredi

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

PTT, emekli maaşı alan müşterilerine özel yeni emekli kredisini duyurdu. Yüzde 1,24'ten başlayan faiz oranları, 24 ay vade seçeneği ve 3 ay ödemesiz dönemli kredi paketine başvuru yağıyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank ortaklığında PTT üzerinden başvurular alınmaya başladı. Dilerseniz PTT şubelerine müracaat etmeden telefonunuzun SMS kısmına Ptt yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 30 50 numarasına mesaj gönderebilirsiniz. 

Ptt yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını mesaj olarak gönderecek olan vatandaşların PTT kayıtlı olan cep telefonları numaraları üzerinden işlemlerini yapmaları gerekiyor. 

PTT emekli kredisi başvuru sonucu kısa süre içerisinde onaylanacak ve banka tarafından gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Emekli maaşını PTT, Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden çeken tüm emekliler bu kredi kampanyasından yararlanabiliyor. Kredi başvurusu onaylananların banka hesabına 70000 TL'ye kadar nakit ödeme saniyeler içerisinde geçiriliyor.