QNB Finansbank'ın 35 bin TL'lik promosyon ödemesi yapacağı ortaya çıktı. Bu haberi duyanlar çalışanlara verilecek nakit promosyonun şartlarını merak etti. Nisan ayı güncel promosyon rehberi ve ödemelerde son durumu aktarıyoruz.

QNB Finansbank'ın ödeyeceği 35 bin TL'lik promosyon ödemesiyle ilgili detaylar merak ediliyor. Normal şartlarda emeklilere verilen promosyonlar üç aşağı beş yukarı aynıdır. Aralarında birkaç bin TL'lik fark olsa dahi, bu farkın on binlerce TL'ye çıktığı görülmedi. Ancak çalışanların aldığı promosyon ödemeleri, kimi zaman böylesine yüksek olabiliyor. Güncel detaylarla birlikte kimlerin ne kadar yüksek promosyon alacağı hakkında bilgi vereceğiz.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Promosyonda 35 bin TL'lik İmza!

Nakit promosyon ödemesi konusunda İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa ile QNB Finansbank arasında anlaşma imzalandı. Promosyonun miktarı ise 35 bin TL olarak belirtildi. Bununla da sınırlı kalınmadı ve intörn doktorlara 3 yıl boyunca aylık 250 TL ek ödeme yapılacak. 3 yılın sonunda toplam ödenen promosyon miktarı oldukça fazla diyebiliriz. Konuyla ilgili yapılan resmi açıklama ise aşağıdadır:

"13 Mart 2023 tarihinde kamu ve özel bankaların katılımıyla 3 yıllık maaş promosyonu sözleşmesi kapsamında yapılan açık arttırmalı ihalede en yüksek teklifi veren QNB Finansbank A.Ş. ile personelimize tek seferde ödenmek üzere 35.000 TL; intörn doktorlara 3 yıl boyunca aylık 250 TL olacak şekilde maaş promosyon sözleşmesi 16 Mart 2023 tarihinde imzalanmıştır. Maaş promosyon sözleşmesi gereği 35.000 TL’lik tutar 15 Nisan 2023 tarihinde ödenecektir.”

İşçilere Promsoyon Ödeniyor mu

İşçilerin promosyon ödemesi alıp almadığı daima merak edilmiştir. Bu durum sizin çalıştığınız kurumla ilgilidir. Dolayısıyla ona göre işlem sağlamanız doğru olacaktır. Kurumun bankalarla anlaşma sağlaması sonrasında size de promosyon ödemesi yapılabilir. Daha fazla detay için çalıştığınız kurumun yetkilileri ile iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır.

Çalışanlar Kaç TL Promosyon Alabilir?

Banka ve kurum arasındaki promosyon ihalesinin sonuçlanma durumuna bağlı olarak, kaç TL nakit promosyon ödeneceği de değişkenlik göstermektedir. Bununla birlikte QNB Finansbank'ın güncel olarak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa ile yaptığı anlaşmayı sizlerle paylaştık. Kurum ve bankaların yapacağı anlaşmalar farklılık gösterebilmekte.