QNB Finansbank 37000 TL'lik 3 ay vadeli nakit kredi kampanyasını paylaştı

QNB Finansbank 37000 TL'lik 3 ay vadeli nakit kredi kampanyasını paylaştı! QNB Finansbank, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için paylaştığı yeni kampanyada 37 bin TL'ye varan ilk taksit ödemenizde 3 ay vadeli kredi alabileceğinizi duyurdu. QNB Finansbank, resmi internet sitesinden yaptığı duyurularda 37 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapacak ve kullanacak tüm vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödemesi yapacağını duyurdu.

Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat! Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat!

QNB FİNANSBANK KREDİSİ

QNB Finansbank kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu yapmak istiyorsanız ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulama ile ne kadar kredi onayı alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlara uygun faiz oranları ile kredi işlemlerini sağlayacak olan bu bankadan cep telefonunuza SMS göndererek de işlem yapabileceğinizi söyleyebiliriz.

SMS KREDİSİ

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj gönderin, QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapmış olacaksınız.

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak vatandaşların SMS kredilerinin yanı sıra bir internet bankacılığı uygulaması olan QNB Finansbank Direkt uygulaması üzerinden de 7 gün 24 saat bireysel ihtiyaç kredisi alabileceklerini söyleyebiliriz. QNB Finansbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvuruların ardından hızlı bir şekilde kredi ödemelerini yapacak olan vatandaşlar aynı gün içerisinde işlem yapılarak ihtiyaç kredisi kullandırılmaktadır. Nakit ihtiyacınız olması ve banka kredi notunuzun uygun olması durumunda QNB Finansbank ihtiyaç kredisi desteği veriyor.