Bircan Bali, Hafsanur Sancktutan'ın bileklerini kestiğini iddia etmişti. Bu olayla birlikte Hafsanur Sancaktutan'dan bileğini kesmediğine dair kanıt niteliğinde fotoğraf geldi. Bircan Bali ise haklı olduğunu diretmekte sürdürüyor.

Bircan Bali, canlı yayında Hafsanur Sancaktutan'ın intihar girişiminde bulunduğunu iddia etmişti. Bu haberle birlikte büyük gündem oldu. Açıklamasında "Hafsanur, eski sevgilisi ile tartışarak ilişkisini bitiriyor. Daha sonra evinde ilaç içerek bileklerini kesiyor. Ambulansla hastaneye kaldırılan Hafsanur'un midesi yıkanıyor ve bileklerine müdahale ediliyor. Hafsanur bu olayın gizli kalmasını istemiş" dedi. Üstelik bu ifadesinin hemen ardından Hafsanur Sancaktutan'dan bir açıklama geldi.

Hafsanur Sancaktutan Fotoğrafla Karşılık Verdi!

Başarılı oyuncu Hafsanur Sancaktutan ise  "Çok fazla mesaj geldi. Böyle bir fotoğraf koymak zorunda kaldım. Çok üzgünüm" notunu ekleyerek fotoğraf paylaştı. Üstelik hakkında asılsız iddialarda bulunanları da dava edeceğini duyurdu!
hafsa

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Bircan Bali Uslanmıyor!

Bircan Bali ise kendisini dava etmesi durumunda HTS kayıtlarının incelenmesini talep edeceğini vurguladı. Açıklamasında ise "Bileğini güzel kamufle etmiş. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra mide yıkatacak ne yemiş olabilir? Bunun bir intihar teşebbüsü olduğunu ben biliyorum. Dava açarsa HTS kayıtlarını çıkartacağım. O gün telefonda ne söylenildiyse ortaya çıkacak. Haklı çıkmak için her şeyi yaparım"  ifadesine yer verdi.