QNB Finansbank-Denizbank-Yapı Kredi Bankası açıkladı: Gelir belgesi olmayan nakit kampanyası duyuruldu

QNB Finansbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan yeni açıklamada, gelir belgesi olmadan ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka kredi notuna bakılarak onay verilecek ve ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek. 3 banka üzerinden de işlemlerini gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmaları halinde kredi ödemeleri uygun faizlerle verilecek ve ödemeler hesaplara yatırılarak, kullandırılacak. 

Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda, bu üç banka tarafından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

BAŞVURULAR NASIL OLACAK?

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj göndermeleri halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. 

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, hem SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir hemde bankanın mobil uygulaması üzerinden 7 24 kredi kullanabilmektedir. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS ile kredi kullanarak işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlar, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini eksiksiz olarak yazdıktan sonra 44 11 numarasına mesaj göndermesi yeterli olacaktır. 

3 banka tarafından da yapılan bu kredi kampanyalarında, kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde ödemeler, mobil uygulamaları üzerinden verilmektedir. Kredi notu 1500 ve üzerinde olan herkes başvurularını gerçekleştirebilir ve bankalardan kredi alabilmektedir.