QNB Finansbank İhtiyacı Olan Bireysel Müşterilere, 33.000 TL Nakit Ödeme Yapacağını Açıkladı! 

QNB Finansbank, ihtiyacı olan tüm vatandaşlara 33000 TL’ye kadar gelir belgesiz, nakit kredi ödemesi vereceğini açıkladı. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara banka müşterisi olması durumunda kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte hemen verilecek. QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka kredi politikalarına uygun olduğunu düşünüyorsanız, 33000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi hemen alabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz banka üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişilerin kredi puanı yüksek olması ve daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olması istenmektedir.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

33000 TL nakit kredi başvurusu

Acil kredi ihtiyacı olan vatandaşlar için sürekli güncel kampanyalar yapan QNB Finansbank, cep telefonu üzerinden SMS atan vatandaşlara kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için ihtiyaç Kredisi ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bu kampanyada cep telefonunuzdan mesaj atarak, ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz.

TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 5030 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. QNB Finansbank müşterisi olan vatandaşlar, 33000 TL kredi onay almaları durumunda, QNB Finansbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan da kredi başvurusunda bulunabilir ve onaylanan tutar kadar kredileri kendi hesabına, şubelere gitmeden 7 24, hemen işlem yapabilir.

QNB Finansbank müşterisi olan vatandaşlara ayrıca, en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte kredi kullanabilmektedirler. Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlara, QNB Finansbank üzerinden bireysel tüketici kredisi, istedikleri zaman kullanabilmektedir.