QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlattığı yeni kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde ödeme vermektedir.

100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz ve acil para ihtiyacı olan vatandaşlar için bu ay sonuna kadar kredi kampanyası yapacak olan Finansbank, yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara imkan sağlıyor. QNB Finansbank üzerinden ay sonuna kadar yapılacak olan bu kredi kampanyalarından faydalanmak için bankanın uyguladığı kredi politikalarına uygun bir müşteri olmanız durumunda ihtiyaç kredisi, ödemenizi hızlı bir şekilde alabilir ve 100000 TL kredi kullanabilirsiniz. 

36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi seçenekleriyle birlikte bu bankanın bireysel kredi kampanyasına katılacak olan tüm vatandaşlara devlet destekli, faiz oranlarından da yararlanmaları mümkün olacaktır. Daha önce bankalardan kredi kullanan ve düzenli ödemeler yapan banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan herkes başvurularına bu bankam üzerinden gerçekleştirebiliyor. Banka internet sitesi üzerinden SMS ile internet bankacılığı ve banka şubeleri üzerinden sizlere kredi için başvuruda bulunmanıza imkan sağlıyor. 

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Başvuru yapmak istiyorsanız sizlerde hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden yapacağınız kredi başvurularında kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin bankaya kayıtlı olan telefon numarası üzerinden, atacakları mesaj ile birlikte hemen nekadar onay aldıkları gösteriliyor. 

QNB FİNANSBANK KREDİ KAMPANYASI BAŞVURUSU

SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler, TC kimlik numarasını 5030'a mesaj atabilirsiniz. 5 dakika içinde sizlere kredi sonucu gelecek ve bu sonuca göre kredi onayı alabileceksiniz.

QNB Finansbank hemen bu kredileri sizlere kullandıracaktır. İhtiyaç kredisi alacak kişiler, bu kredileri 3 ay ertelemeli de kullanabilirler. SMS ile kredi başvurusu yaptığınızda, sizlere anında kredi sonucu gelecektir. 

Dünden. bugüne halkın yanında olduğu her fırsatta gösteren uygun faiz oranlarıyla rahat bir nefes aldırmayı amaçlayan QNB Finansbank sizi en yakın şubelerine bekliyor. Bu kampanyadan faydalanmak için siz de geç kalmayın.