TRT 1 dizisi için final tarihi paylaşıldı. Ekranların sevilen yapımı ne zaman veda edecek? Hangi dizi final yapacak sorusu gündemde. Milyonların yakından takip ettiği dizi için son bölüm geldi çattı. Peki dizi neden sona eriyor?

TRT 1'de ekrana gelen dizi, dikkatleri üzerine çekti. Kasaba Doktoru, son döneme damgasını vurmuştu. Ancak ekranlrdaki macerası çok uzun sürmeyecek. Peki ya dizi ne zaman final yapacak? Dizinin final tarihi, final nedeni, oyuncu kadrosu paylaşılacak. Sevilen yapım ekranlara veda etmeden önce gündem olacağa benziyor.

Kasaba Doktoru Neden Bitiyor?

Kasaba Doktoru dizisinin reytinglere teslim olduğu görüldü. Çünkü dizinin gidişatına baktığımızda Total, AB ve ABC1 reyting kategorilerinde beklenmedik performanslar gösterdi. Ozan Akbaba, Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş ile Vildan Atasever'in oynadığı yapım için final şart oldu. Yoksa kanalını gelirleri iyice düşmeye devam edecek.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

32. Bölümde Final Yapacak

Kasaba Doktoru'nun final fragmanı yayınlandı. Dizinin 32. bölümde final yapacağı açıklanmıştı. Şimdi ise o gün geldi çattı. TRT 1 dizisi final yaptıktan sonra yerine hangi yapım gelecek kesinleşecek. Şu an için net bir açıklama yapılmış değil. Gelinen noktada bizleri nelerin beklediği de yanıt bulacak.

Finalde Ne Olacak?

Final fragmanının ilk bölümü yayınlandı. Dolayısıyla izleyicilerin gördüğü kadarıyla dizideki heyecan hala devam ediyor. Sanki dizi final yapmayacakmışcasına hikayenin dikkat çekici olduğunu belirtelim. Yine de kimse sonunu tahmin edemiyor. Bu durumda dizinin ilerleyişi de en kısa sürede tamamlanacak.