QNB Finansbanktan güzel haber geldi. QNB Finansbank emekliye müjdeli haber geldi.

QNB Finansbank emekli olan vatandaşlara 25000 TL ile 50000 TL arasında ödeme yapacağını duyurdu! QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilen kampanya ile beraber emekli olanlar 25000 TL ödeme alma hakkı kazanıyor. Peki nasıl alınır? Ayrıntılar neler? Detayları sizler için haberimizin devamında hazırladık....

Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek! Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek!

QNB Finansbank emekli olan vatandaşlar için gerçekleştirdiği yeni kredi kampanyasında 25000 TL'ye kadar hızlı olarak acil ihtiyaçlarınız için çekebileceğiniz kredi kampanyası başlattığını ilan etti. QNB Finansbank tarafından başlatılan bu kampanyaya katılım sağlamak isteyenler ihtiyaç kredisi kullanmak istedikleri taktirde banka şubelerine müracaat ederek ya da bankanın kısa mesaj atarak 60 bin TL'ye kadar kredi onayı alabilecekler.

QNB Finansbank Emekli Kredisi

QNB Finansbank üzerinden gerçekleştirilecek kampanyaya katılım sağlamak isteyen vatandaşlar emekli maaşını bu bankaya taşımaları halinde kısa mesaj atarak anında krediye onay alabilecekler. Cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına giriş yaparak T.C. Kimlik numaranızı yazabilir ve buraya 5030 numarasına mesaj atabilirsiniz. QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilen bu kampanyaya katılım sağlayacak kişiler 5 dakika içinde kredi sonucunu öğrenebilirsiniz ve kredi onayı alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank tarafından başlatılan bu kampanyaya katılım sağlamak için başvurularınızı yaptıktan sonra banka sizi kısa bir süre değerlendirmeye alacaktır. Ardından tarafınıza başvurunuzun olumlu ya da olumsuz sonuçlandığı iletilecektir. Başvurunuz onaylandıktan sonra anında hesabınıza nakit aktarılacaktır. 

QNB Finansbank Emekli Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler emekli olmaları halinde QNB Finansbank haricinde diğer özel bankalardan da işlem gerçekleştirerek kredi çekebilecekler. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız bankanın talep ettiği koşulları yerine getirmeniz gerekiyor. Eğer emekli maaşını başka bir özel bankada ise kendi emekli maaşı aldığınız banka üzerinden internet bankacılığı şifresi elde ederek bankanın online ihtiyaç kredisi başvurusuna başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Krediye yönelik detaylı bilgiye ulaşmak için QNB Finansbank resmi internet adresine giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda krediye başvuru yapmak istiyorsanız bankanın resmi internet adresine girebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir, mobil bankacılığa giriş yapabilir ya da bizzat size en yakın QNB Finansbank şubesine müracaat edebilirsiniz. Banka resmi internet adresinden detayları ve koşulları ilan etti. Sizde QNB Finansbank tarafından sunulan cazip kredi kampanyasından faydalanarak ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.