QNB Finansbank'tan kart sahiplerine müjdeli haber geldi!

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Tam 25.000 TL ödeme yapılacak. QNB Finansbank tarafından paylaşılan duyuru ile QNB Finansbank müşterisi olup Kredi Kartı veya Banka kartı taşıyan tüm vatandaşlara şubeye dahi gitmeden başvuru yapmaları halinde 25 bin TL nakit ödemesi yapılacağı aktarıldı. QNB Finansbank ihtiyaç kredisine başvuru nasıl yapılır? Şartlar nelerdir? Tüm bu soruların yanıtları haberimizde sizlerle...

QNB Finansbank, cebinde kredi veya bankamatik kartı taşıyan tüm müşterilerine özel 25000 TL üst limitli kredi paketini devreye aldı. QNB Finansbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile kredi veya banka kartı bulunan tüm QNB müşterilerine, şubeye dahi gitmeksizin başvurabilecekleri 25 bin TL'lik ihtiyaç kredisi paketinin hayata geçirildiği aktarıldı. QNB Finansbank düşük faizli 25.000 TL ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyen vatandaşlar da araştırmalara başladı. Düşük faiz oranları ve uygun vade seçeneğiyle sunulan QNB Finansbank ihtiyaç krdileri, anında onaylanarak hesaplara yatırılacak ve hızlı bir biçimde kullandırılacaktır.

QNB Finansbank'ın 25000 TL limitli kredisinde vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, bu krediyi 36 ay vade seçeneğiyle geri ödeyebilecekler.

QNB Finansbank'tan 3 Ay Borç Erteleme İmkanı

QNB Finansbank tarafından duyurulan yeni kredi paketinin en önemli özelliği ise 3 ay borç erteleme imkanı sunmasıdır. Kredi kullanan vatandaşlar, 36 ay vade seçeneğinin yanı sıra 3 ay erteleme imkanını da kullanarak kredi geri ödemelerini 3 ay öteleme imkanına kavuşabiliyorlar.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 44 25 numarasına gönderilen mesaj sonrasında kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları ile birlikte kredi ödemeleri hemen hesaplarına yatırılmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden işlemlerinizi yapmanız durumunda sizlere, QNB Finansbank Mobil uygulamasına yönlendirin yapılacak ve QNB Finansbank uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi işlemlerinizi hesaplarınıza yatıracaksınız. 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşlara banka hızlı bir şekilde sonuç veriyor.