Milyonlarca SSK ve Bağkur emeklisini sevindiren haber o iki bankadan geldi!

Milyonlarca SSK ve Bağkur emeklisini sevindiren haber o iki bankadan geldi! İki banka tarafından yapılan resmi duyuru ile SSK ve Bağkur emeklisi milyonlarca vatandaşa anında 15.000 TL ödeme yapılacağı aktarıldı. Peki bu ödemeden nasıl yararlanılır? Başvuru nasıl yapılır? İki bankanın emekliye 15.000 TL kredi veren başvuru ekranı açıldı! Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

SSK ve Bağkur emeklilerine Akbank ve QNB Finansbank'tan müjde gibi kredi haberi geldi! Akbank ve QNB Finansbank tarafından yapılan resmi duyuru ile banka müşterisi olan SSK ve Bağ-Kur emeklilerine 15.000 TL'ye kadar anında-hızlı kredi kullandırılacağı açıklandı. Böylece son dönemde acil nakit ihtiyacı yaşayan emeklilere adeta can suyu niteliğinde olacak kredi paketi resmen açıklanmış oldu. Şimdi SGK SSK ve Bağkur emeklileri söz konusu kredi paketlerinin detaylarını araştırmaya başladı. 

Akbank'tan SSK ve Bağkur Emeklilerine 15000 TL Ödeme

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Önde gelen özel sektör bankaları arasında yer alan Akbank, zorlu ekonomik süreçte SSK ve Bağkur emeklilerine özel yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. %1,91'den başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle emeklilere anında 15.000 TL ihtiyaç kredisi tahsis edilecek. Başvurular başladı! Milyonlarca SSK ve Bağkur emeklisi Akbank'ın yeni ihtiyaç kredisi paketi için başvuru yapmaya hazırlanıyor. Akbank emekliye 15.000 TL kredi kampanyası başvuruları; Akbank Direkt, Akbank Mobil ve Akbank şubelerinden gerçekleştirilebiliyor.

QNB Finansbank'tan Emeklilere 15000 TL Kredi Müjdesi

Akbank gibi QNB Finansbank'ta emekliler için 15.000 TL tutarında yeni ihtiyaç kredisi paketini duyurdu. Aralık ayı içerisinde bulunduğumuz bu günlerde kısa sürecek yeni kampanyasını açıklayan QNB, SSK ve Bağkur emeklilerine 15.000 TL ödeme verecek.

QNB Finansbank kredi başvuruları QNB Finansbank İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık uygulaması ve QNB Finansbank şubeleri üzerinden gerçekleştirilebilecek. Kredi başvuruları aynı gün içerisinde sonuçlandırılıp 15.000 TL anında emeklinin banka hesabına aktarılacak.