Garanti BBVA'nın yeni kampanyası, Bonus üye işyerlerinde gerçekleştirilen alışverişlere odaklanıyor. 7 Mart ile 14 Nisan 2024 tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinde yapılacak 750 lira ve üzeri her ikinci işlemde müşterilere 100 lira bonus verilecek. Bu da toplamda 800 lira bonus demek. Üstelik, GarantiPay kullanıcılarına özel ekstra 200 lira bonus daha sunulacak, böylece toplamda müşterilerine bin TL hediye edilecek.

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

Kampanyaya katılmak oldukça kolay. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç ve diğer birçok Garanti BBVA kartı sahibi müşteriler, BonusFlaş üzerinden ya da SMS yoluyla kampanyaya katılabilecekler. Özellikle Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kart sahipleri, sadece 14,99 TL karşılığında kampanyadan yararlanabilecekler.

GarantiPay kullanıcıları da unutulmadı. Her ikinci alışverişlerine 25 TL ekstra bonus verilecek, bu da toplamda 200 TL'ye kadar ekstra kazanç demek. Kampanya kapsamında, fiziki ve sanal POS'lardan yapılan tüm alışverişler, peşin ya da taksitli, yurt içinde yapılan harcamalar dahil edilecek.

Garanti BBVA, müşterilerine yönelik bu cömert kampanya ile Ramazan Bayramı'na özel bir jest yapmış durumda. Bin TL'lik hediye, müşterilerin Ramazan ayını daha da keyifli hale getirecek. Kampanyanın detayları oldukça basit ve kullanıcı dostu. Katılım için yapılması gereken adımların kolaylığı, müşterilerin kampanyadan en iyi şekilde faydalanmasını sağlayacak. Bu özel kampanya, Garanti BBVA'nın müşteri odaklı yaklaşımının bir göstergesi olarak öne çıkıyor ve bankanın sadık müşteri kitlesini daha da memnun edecek gibi görünüyor.