Peş peşe açıklama yapıldı. Ramazan bayramı öncesi vatandaş adeta bayram etti! 11.500 TL TC kimlik noya göre ödeme var... Özel bankaların 11.500 TL miktarında vermiş olduğu tüketici kredisi kampanyalarına bir bakın!

Ardı ardına açıklama yapıldı. Ramazan bayramı öncesi vatandaş adeta bayram etti! 11.500 TL TC kimlik noya göre ödeme var... Özel bankaların 11.500 TL miktarında vermiş olduğu tüketici kredisi kampanyalarına bir bakın! Özel bankalar olan (Akbank, İş Bankası, Denizbank) resmi internet sayfaları ve sosyal medya hesapları üzerinden eş vakitli ve ardı ardına bir şekilde oluşturulan açıklamalara göre yurttaşların nakit sorunlarının giderilmesi yönünden Ramazan ayı içinde masraflarında artış göstermesiyle birlikte rahata kavuşturacak 11.500 TL tutarında kredi kampanyası an itibariyle ilan edildi. 

Özel Bankalardan Ramazan Bayramı gelmeden Bayram ettirecek 11.500 TL tutarında kredi kampanyası 

Özel bankalar üstünden bayram kredisi başvuru prosedürlerini yapmak isteyen yurttaşların 11.500 TL tutarında ve daha da üstünde prosedür gerçekleştirmeleri halinde bu kredi kampanyasına otomatik bir şekilde katılım sıralamaları mümkündür. 3 sene vade alternatifi şeklinde sunulacak 11.500 TL'lik kredi kampanyası kapsamında özel bankaları aynı faiz oranları ile birlikte prosedür gerçekleştirilmektedir.

Ziraat Bankası Müşterilerine Nisan Ayında Büyük Avantajlar Sunuyor! Ziraat Bankası Müşterilerine Nisan Ayında Büyük Avantajlar Sunuyor!

Özel bankalar doğrultusundan ilan edilen son dakika açıklamasına göre verilebilecek 11.500 TL'lik kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen yurttaşların bilhassa da bu 3 bankadan rastgele birinin şubesine giderek başvuru prosedürlerini yapmalarının olası bulunduğu gibi başka taraftan oturdukları yerden banka şubesine dahi gitmeye lüzum olmadan mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile davet merkezi yöntemlerinin kullanılması ile kişilerin 11.500 TL tutarında kredi destek paketinden faydalanmaları da olasıdır.

Akbank, İş Bankası ve Denizbank üzerinden nakit alacak olan vatandaşlara anında prosedür yapılacaktır. Bu bankalar kamu bankası bulunduğu amacıyla düşük faizli olarak prosedür yapılacaktır. 3 sene vadeye kadar verilebilecek olan bu kredilerde 90 gün erteleme olanağı da bulunuyor.