Ramazan'da kırmızı et fiyatlarını görenler bir kez daha satın alacak. Çünkü kıyma ve kuşbaşının kilosu çok uyguna satılıyor. Kasaplardaki fiyatlarla dağlar kadar fark var. Et ve Süt Kurumu'nun güncel fiyatları ortaya çıktı...

Et ve Süt Kurumu ile Tarım Kredi Kooperatifleri marketleri arasında imzalanan protokol neticesinde kırmızı et fiyatları iyice düştü. Ramazan ayı boyunca kırmızı ete yeni bir zam gelmeyeceği öğrenildi. Sabitlenen fiyatlarla birlikte vatandaşların kilosu kaç TL'den et satın alabileceği kesinleşti.

Et ve Süt Kurumu Fiyatları Düşürdü!

Et ve Süt Kurumu, oldukça düşük fiyattan Tarım Kredi Kooperatiflerinde satılmak üzere et satışı yapıyor. İskonto oranının çok az olduğu vurgulandı. Peki 1 kilo kıyma ile 1 kilo kuşbaşı için fiyat kaç TL olarak belirlendi? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Kıyma ve Kuşbaşı Çok Ucuz!

1 kilo kıyma şu an için Tarım Kredi Kooperatifleri üzerinde 140 TL'den satışa sunulacak. Kuşbaşının kilosu ise 150 TL'den müşterilere satılacak. Böylelikle Ramazan boyunca ESK desteğiyle daha uygun fiyata et ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kurumun bu adımı karşısında vatandaşlar yaşanan gelişmeleri olumu karşılıyor.