Ramo dizisinde Murat Yıldırım ile beraber başrolü paylaşan Esra Bilgiç'in yeni dizisi belli oldu. 16 Nisan Cuma günü 40.

Ramo dizisinde Murat Yıldırım ile beraber başrolü paylaşan Esra Bilgiç'in yeni dizisi belli oldu. 16 Nisan Cuma günü 40.bölümü ile ekranlara veda eden Ramo dizisinin ardından başarılı oyuncu hemen yeni bir dizi ile el sıkıştığı öğrenildi.

Ramo dizisindeki başarısı ile izleyiciden tam not alan Esra Bilgiç'e dizinin final kararından sonra yapımcılardan teklif gitmeye başlamıştı. Güzel oyuncu kararını verdi. Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar dizisine başrol oldu. 

Partner Uğur Güneş!

Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk başrol oyuncusu en son Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz'ı canlandıran Uğur Güneş olmuştu. Uzun zamandır Uğur Güneş'e partner arayan yapım Esra Bilgiç'e teklif götürdü ve Esra Bilgiç kabul etti.

FOX TV'de Masumiyet dizisini ekrana getiren ve iyi bir çıkış yapan Gold Film uzun zamandır Kanunsuz Topraklar'ın çalışmalarını sürdürüyor. Zülküf Yücel’in senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturacağı Kanunsuz Topraklar dizisi de FOX TV ekranlarında yayınlanacak. 

Kanunsuz Topraklar Konusu!

Kanunsuz Topraklar dizisinde kanunun, polisin giremediği mafya ve ağaların hakim olduğu topraklarda yaşanan olaylar ele alınacak.

1930’lu yıllarda Zonguldak geçen hikaye için döneme uygun yapılar inşa ediliyor. İstanbul’da kurulan platodaki çalışmalar sürerken, Uğur Güneş’in de rolüne sıkı bir şekilde hazırlandığı ve sürekli spor yaparak yaptığı paylaşımlarla da görülüyor.

Kanunsuz Topraklar dizisi için döneme uygun kıyafetler de dikilerek, Uğur Güneş’in bir maden işçisi olan Davut’a hayat vereceği dizideki kostümleri için provalar da yapılıyor. Esra Bilgiç'in de dahil olmasının ardından Mayıs ayında dizi sete çıkıyor.