Sosyal yardım ödemelerinde 1500 TL nakdi para veren bakanlık, 18 yaş üstüne ödeme yapacak. Eğer reşitseniz siz de hemen başvuru hakkınızı kullanın. Yardım parasının dışında yol, giyim, eğitim ve gıda destekleri de sağlanıyor. Her aileden yalnızca bir kişi bu ödemeyi alabilecek.

Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif... Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif...

Reşit olanlar için önemli bir destek sağlanıyor. Terör yardımları kapsamında 1500 TL'lik nakit ödeme yapılacak. Yalnızca nakit destek değil, aynı zamanda gıda, barınma, yol, eğitim, giyim gibi alanlarda da vatandaşların ihtiyaçları karşılanıyor. Elzem ihtiyaçlar için vatandaşlara destek sağlanmaktadır.

Nereye Başvuru Yapılacak?

Hem nakdi hem de gıda ve eğitim gibi destekler için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma (SYD) Vakıflarına başvuru yapmanız öneriliyor. Başvurularınız kısa süre içerisinde değerlendirilecek ve sizler de nakit yardım başta olmak üzere diğer desteklerden de faydalanıp faydalanamayacağınızı öğrenebileceksiniz.

En Kritik Şart Açıklandı!

1500 TL nakit para alabilmeniz için en kritik şart belli oldu. Daha önce terör saldırılarından etkilendiyseniz veya terör saldırıları nedeniyle bulunduğunuz şehri terk ettiyseniz destek ödemesi alabileceksiniz. Öte yandan  başvuruyu her aileden bir kişinin gerçekleştirmesi gerekiyor. 18 yaşınızı doldurduysanız, aileniz adına siz de başvuur yapabilirsiniz. Güncel detaylar ve çok daha fazlasına resmi internet sitesinden ulaşabilir veya SYD binalarına giderek gerekli bilgileri alabilirsiniz.