Çiftçiye verilen tarımsal destek ödemelerinde güncel gelişmeler yaşandı. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, yapmış olduğu açıklama sonrasında müjdeyi verdi. Ödemeler bugünden itibaren hesaplara yatırılacak. Nisan ayında tarımsal destek parası veriliyor.

Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı! Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı!

Çiftçilere ne zaman tarımsal destek ödemesi yapılacağı bir süredir soruluyor. Gelen güncel gelişmelerle beraber ödemelerin başladığına ilişkin bilgi iletildi. Tarım ve Orman Bakanlığı'nın son açıklaması dikkat çekti. İşte Bakan Vahit Kirişçi'nin açıklaması sonrasında ödemeler hakkında merak edilenler...

Tarımsal Destek Ödemeleri Başladı!

Tarımsal destek ödemeleriyle ilgili merak edilenler tek tek yanıt buldu. Bakan Vahit Kirişçi: "1 milyar 268 milyon 568 bin liralık tarımsal destekleme ödemesini bugün çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz. Hayırlı ve bereketli olsun." açıklamasını yaptı. 

tarımsaldestekkk

Çiftçiye Destek Sürüyor!

Çiftçilere destek Nisan ayında da sürüyor. Bu doğrultuda, gübre ve tohum yardımları da devam etmekte. Aylık olarak sağlanan destekler, üretimin kesintisiz devam etmesi bakımından büyük öneme sahip. Çiftçilerin her geçen yıl daha fazla mahsul çıkarması ülkemiz için de elzem.